PLAY.PTRC.TK | Yenilikçi Hub Sunucu | 10 Kişilik Kadro ALIM VAR! | SkyBlock KitPvP Creative Faction Skywars Eggwars | 1.8 - 1.13

Imkansizz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Bu Yazımı Okuyan Değerli Gamer Forumu Üyelerine SONSUZ! Teşekkürler
PLAYTRCRAFT HUB SERVER

Banner.jpg

Ekibimiz.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Adminler: Yusuf Bey
Builder: Gökalp Bey
Pluginer : Alım Yapılcak
Alımlar Devam Ediyor :
TIKLA

Serverden Kareler;
Lobi.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SkyBlock.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
KitPVP.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Creative.jpg

WEB SİTEMİZ : PTRC
IP ADRESS: PLAY.PTRC.TK - OYNA.PTRC.TK
Server Versiyonu: 1.8 -1.12
Serverde Bulunan Oyunlar: SKYBLOCK , KITPVP , CREATIVE ,FACTION
Maksimum Kapasitemiz: 350 Oyuncu
--------------------------------------------------------------------
Neden PlayTRCraft?
1 - Serverimiz Deki Oyunlar Nasıl Oynanır Kısaca;

- SKYBLOCK -
Amaç Adanda Gelişip Sıralama Kasarak Bir Adadan Bir Diyar'a Gelişmektir Ve Şekliniz Olur
Sistemler:
Kasa , Anahtar , Spawner , Oto Envanter , Pvp de Kafa , Vip Özel /kafa Komutu Ve Dahası.

- Creative -
Oyunda Anlattım Spawndan Okuyun!
Kısaca Gamemode 1 De Yarat Kır Parçala Ama Yaptıkların Silinmez :D

- KitPvP (FFA) -
Güncellenen Oyunumuza Seçenekler Getirilcektir Takipde Kalın
Kısaca Kit Alcaksınız Herkey Oyuncu Kiti (Vip Ve Youtuber Hariç)
Savaş Kazan 1 Ol.

- Faction -
Amacımız Yaşam Savaşı Vermek Herkezin Kendi Arsası Var
Arsadan Kazıp elde Edicez Bir Nevi Survival

2 - Tarihçemiz:
PlayTRCraft Adındanda Anlaşıldığı Üzere PLAYTRCRAFT Yazısının Benim Açısından Önemi Çoktur. Çünkü PlayTRCraft '' OYNA TÜRK YAPIMI '' Anlamına Gelir Yanı Tamlama Yaparsak Öyle Oluyor. Sunucumuz Bu Şubat Ayında Kuruldu Lakin Maddi ImkansizZ Lik :D Yüzünden Açılmadı O Sırada Kendi PC'm De Ayarladım Dizayn Ettim Tasarladım Malesef Bir Builder Admin Moderatörümüz Yok. Kusura Bakmayın O Yüzden Ama Alımlarımız Var. Sizleri İçin En iyi Oyun Deneyimini Yani 5 Yıllık Minecraft Deneyimimi Sizlerle Bir Sunucuda Paylaşıyorum. Sizlerinde Beğenmesi Dileği İle.

Son düzenleme:

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
dostum haritanın fotoğraflarını o kadar çok berbat etmişsiniz ki haritadaki blokları göremiyoruz maalesef. Sunucuya girdim bu arada pek fazla yenilik göremedim klasik 3-4 ay durup kapanan sunucular gibi duruyor puanım 4/10

Imkansizz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
dostum haritanın fotoğraflarını o kadar çok berbat etmişsiniz ki haritadaki blokları göremiyoruz maalesef. Sunucuya girdim bu arada pek fazla yenilik göremedim klasik 3-4 ay durup kapanan sunucular gibi duruyor puanım 4/10

Super Zeki Arkadaşımız Oyunları Görmeden Geçmiş Ayrıca Dikkat Ettimde Her Konuya 1 2 Günde Mesaj Yazmışsın Hayırdır Mesaj Sayısımı Kasıyon

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Super Zeki Arkadaşımız Oyunları Görmeden Geçmiş Ayrıca Dikkat Ettimde Her Konuya 1 2 Günde Mesaj Yazmışsın Hayırdır Mesaj Sayısımı Kasıyon
Eğer, eleştiriyi kaldıramıyorsan sunucu açmayacaksın ve mesaj kastığım yok boş zamanım vardı eleştirerek geçirdim.

AhmetKul

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şu an sunucunuza girilmiyor tam ip atarmısınız

Imkansizz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu Kapandı 100 Başvurudan 1 TL Atan Olmadı Yazıklar Olsun

JaveDesigns

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Imkansizz Kardeşim Merhaba.Söylediğin Şeyler Çok Ayıp.Öncelikle Bir Sunucu Açmışsan Ve Gelişmek İstiyorsan Eleştiriye Açık Olman Lazım ve Oyuncularına Karşı Saygılı Olmalısın.Eğer Eleştiriyi Kaldıramıyorsan Sunucu Açmamanı Tavsiye Ederim.Oyuncular Serverini Sever Ve Kapanmayacağından Emin İse Senden Vip Alabilir Veya Bağış Yapabilir.Oyuncuları Para Atmadığı İçin Bu Şekilde Zedeleyemezsin.

İyi Günler
:wow: