Play.RegendNW.Com | 1.8 / 1.12 | Haftalık 150 Türk Lira Ödüllü Turnuvalar | Gerçek Faction Deneyimi | 1. SEZON

Goksan19003

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Play.RegendNW.Com
Header.png

Sunucu İpsi > play.regendnw.com
Sunucu Ram > 16 GB
Sunucu Slot > 100
Sunucu Hosting > Dream-BT

Sunucu Türü > FACTİON

lvLo6p.png

TURNUVALAR HAKKINDA BİLGİ
EN BAŞTA ŞUNU SÖYLEMELİYİM TURNUVAYA KATILIM ÜCRETSİZDİR.
HAFTALIK & AYLIK OLMAK ÜZERE 2 TÜR TURNUVA VARDIR
HER HAFTA CUMA CUMARTESİ KLAN TURNUVALARI VARDIR.
ŞUANDA 6 TANE KLAN BULUNMAKTADIR 8 ÜYE SINIRI VARDIR
HAFTALIK TURNUVA ÖDÜLÜ 150
AYLIK TURNUVA ÖDÜLÜ 200 TÜRK LİRASIDIR.
KAZANAN KLAN LİDERİNE EFT,INNINAL YOLUYLA
TURNUVA ÖDÜLÜ GÖNDERİLİR.

sistemler.png

YETENEK(SKİLLER)
Sunucuda skill sistemi bulunmaktadır örnek olarak vampir skillini geliştirdiğinizde her damage başına düşmanınızdan 0.5 can çalarsınız.

LEVEL
Asla Lapis Kazarak exp kazanamazsınız mob ve oyuncu öldürdüğünüzde kazanabilirsiniz sınır 99 seviyedir chatte seviyeniz yazar ayrıca level market bulunmaktadır leveliniz ne kadar yüksekse o kadar farklı itemler alabilirsiniz.

DEMİRCİ
Demirci Npcsi sayesinde itemlerinizi güçlendirebilir büyü güçlerini arttırabilirsiniz eğer aranızda metin2 oynayan varsa şöyle diyebilirim iteminize + basabiliyorsunuz.

KLAN EVİ BASMA
Bu sistem sayesinde düşman olduğunuz klanların kalelerini evlerini basabilir ve ele geçirebilirsiniz unutmayın bunu sizede yapabilirler.

Diğer Özellikler
Sanal Kasa sistemi

31 Adet Rütbe

Zindanlar

Kafa Düşürme

Sanal Market

Görevler

Binekler (Petler)

Kumarhane

Günlük Rulet

Klan Basma Ele Geçirme

Bosslar

Asla Sıkılmayacaksınız Para Kazanarak Oyun Oynayacaksınız

görüntüler.png

Adsız.png

asdasd.png

gorev.png

ll.png
pazaar.png
rlet.png

rlets.png

tkasa.png

yangg.png

yetenekler.png

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Nereden geliyor bu bütçe ?

Goksan19003

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nereden geliyor bu bütçe ?
Hemen anlatayım regendnw diğer forumlarda daha aktif bir oyun sunucusu 2016 yılının sonlarından beri aktif ve sattığımız vipi emin olun kimse geçemez bazı sebeplerden ötürü 5-6 Ay Afk takıldık ve 2 gün önce geri açıldık şuanda satılan toplam vip üyelik sayısı 7 ve bazıları sınırsız üyeliklerden oluşuyor ayrıca ailemizin maddi durumuda çok şükür yerinde umarım cevabımı anlamışsınızdır iyi forumlar.

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Metin2'den çok şey almaya çalışmışsınız fakat emek göremedim ortada hepsi satılan skriptler (farklılık göremedim) , Metin2deki para ödüllü lonca turnuvalarından esinlenerek minecraft'a uyarlamışsınız çok hoş fakat bundan oyuncu kazanmayı veya vip satmayı beklemek kötü. inşallah haklı olana parasını verirsiniz

FANDOZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
100 tane bug var düzelitmemiş direk açılmış + savaştan kaçabiliyosun + ormanda hile açılıyor ve herifler hileyle girdim fakat kullanmıyorum diyor oynanmaz bana göre.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucunuzda birçok oyun hatası keşfedildi, anti hileniz çok eski yeni sistemlere karşı birçok exploit açığınız bulunuyor.Ve güzel bir konsept olmuş Güvenliğiniz 1/10 Malesef lütfen düzeltin.