Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 2 Ay önce adını bile hatırlamıyorum Vip'lere mute atma yetkisi vermek kötü bence :(
Şu konuya açıklık getireyim. VIP üyelerde asla ve asla mute yetkisi yoktur. VIP Rehber olan birisi vardı o kadar. Diğer VIP üyelerde mute yetkisi yoktur! Yanlış anlaşılmasın.

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu konuya açıklık getireyim. VIP üyelerde asla ve asla mute yetkisi yoktur. VIP Rehber olan birisi vardı o kadar. Diğer VIP üyelerde mute yetkisi yoktur! Yanlış anlaşılmasın.
Anladım hiç yetkisi alınmayan 1 2 aydır vip rehber olan varsa o demektir :)
Kanıt sorma o olay yaşanır yaşanmaz serveri terk etim :)

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu Çalıntı (!)
Emek Hırsızlığı Yapmayın (!)

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kardeşim (!) Türkçe'de Alay Edici Nitelikli Bir Vurgu'dur.
Şaka Amaçlı Yazdım Yani :D @seco7241

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Evet anlamını biliyorum da durup dururken yazmanı anlayamamıştım :D korktum bir an D: Yorumun için teşekkürler
Merak Etme Heçkır RedGeymır Olduğun'dan Çalıntı Olamazsın. (Yada Riponza mıdır nedir o trojan'dan)

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Şöyle sunucuları anlamıyorum, "klasik" bir sunucu açıyorlar ve +50'nin üstünde online alıyorlar.İnanamıyorum cidden, yakında bir şeyler olucak fakat o kadar emekle bir şey başaramazsak her halde böyle sunucular da çalışmaya başlıyacağım.Eleştriye gelirsek, "klasik" eski faction sunucularından oda "jackpot" dan geldi aklıma.
Eklentiler "klasik", mimar "kötü" bu kadar, başarılar.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şöyle sunucuları anlamıyorum, "klasik" bir sunucu açıyorlar ve +50'nin üstünde online alıyorlar.İnanamıyorum cidden, yakında bir şeyler olucak fakat o kadar emekle bir şey başaramazsak her halde böyle sunucular da çalışmaya başlıyacağım.Eleştriye gelirsek, "klasik" eski faction sunucularından oda "jackpot" dan geldi aklıma.
Eklentiler "klasik", mimar "kötü" bu kadar, başarılar.
Öncellikle teşekkürler yorumun için. +50 almamızın bir nedeni vardır sunucunun oyuncular tarafından beğenilmesi. Bunun başka açıklaması yok. Klasik bir sunucu açtığımı da düşünmüyorum. Hangi yapıtların kötü olduğunu belirtirsen mutlu olurum iyi forumlar.

Günceldir

CreaxTR

Victory is only for those who believe him.
En iyi cevaplar
0
Konu taarımınız hoş olmuş serverde güzel kolay gelsin.