Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batihosttan mesaj beklemekteyim.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu aktif. Eğer IP adresinden girilmiyor ise SOC.batihost.com adresini kullanabilirsiniz.

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Forge Mod is not allowed hatası alıyorum. Hile açmadığım halde.

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Normal optifine ile giriş yaparak sorunumu düzelttim, lakin.
Premium hesabımla giriş yaptığım halde başka bir skin gözüküyor, ./skin komutu ile bu sorunumu düzelttim ancak, başka insanların benim skinimi kullanmamasını istiyorum. Nasıl yapabilirim bunu ?

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kalitenizi ve terbiyenizi burdan belli ediyorsunuz.
Durduk yere ban yedim ve anneme küfür edilerek.
Birde bana diyordun selçuk anneler kutsaldır diye.

unknown.png

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kalitenizi ve terbiyenizi burdan belli ediyorsunuz.
Durduk yere ban yedim ve anneme küfür edilerek.
Birde bana diyordun selçuk anneler kutsaldır diye.

Ekli dosyayı görüntüle 84703
Sunucumuza saldırı yapan, sunucumuza saldırı yapanın yanında olan her kim varsa her türlü hakarete, küfüre ve nefret söylemlerine açık olsun. Sizler o saldırıları yaparken benim emeklerimle oynamış oluyorsunuz çünkü. Bırak peşimi artık oynamanı istemiyorum diyorum hala yüzsüz gibi geliyorsun anlamadım istenmediğin yerde neden bulunmak istiyorsun hala git gelme şu konuya da sunucuya da.

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuza saldırı yapan, sunucumuza saldırı yapanın yanında olan her kim varsa her türlü hakarete, küfüre ve nefret söylemlerine açık olsun. Sizler o saldırıları yaparken benim emeklerimle oynamış oluyorsunuz çünkü. Bırak peşimi artık oynamanı istemiyorum diyorum hala yüzsüz gibi geliyorsun anlamadım istenmediğin yerde neden bulunmak istiyorsun hala git gelme şu konuya da sunucuya da.
Nerden biliyorsun benim saldırı yaptığımı kardeşim bir kanıtın varmı buna dair. Tek düşmanınız benmiyim her şeyi benden biliyorsun.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nerden biliyorsun benim saldırı yaptığımı kardeşim bir kanıtın varmı buna dair. Tek düşmanınız benmiyim her şeyi benden biliyorsun.
Eski Rehbeeerimm, sen benim düşmanım bile olamazsın. Kanıdım da var ama artık git buradan iyice kirlendi buralar. İyi forumlar.