|| PLAY.SÖNMEZMC.COM || +0 ONLİNE GERÇEKTEN 0 |FARKLI BİYOMLAR| Petler Efektler|| TNT-ATARLAR!! ||Level Takas || /DEPO || /Enchant ile menülü ! ||

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
Play.Sönmezmc.Com
Oyun Sürümü
1.8.X-1.15.X
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Faction
Kopyalanabilir IP: Play.SönmezmcCom

Haritaların %90ı Para İle Satın Alınmıştır.
SPAWN

VİP HAMMADDE

ORMAN

LAPİSLER

EDİT

ARENA

DİĞER

!!!!ÖZEL ŞİFRESİZ GİRİŞ EKLENTİSİ!!!!

GELİŞMİŞ MODERN LEVEL+İTEM+PARA TAKAS SİTEMİ!

HER AN /ENCHANT BÜYÜLEME YAPABİLECEĞİNİZ GELİŞMİŞ EDİT SİTEMİ

GELİŞMİŞ ARENA MENÜSÜ

GELİŞMİŞ MODERN OTAMATİK SATIŞ MENÜSÜ

BİRBİRİNDEN ÖZEL +30 FAZLA PET

AÇIK ARTTIRMA MENÜMÜZ

HERYERDE ULAŞABİLECEĞİNİZ SANAL MARKET

GELİŞMİŞ SANAL SANDIK & DEPO SİSTEMİ

HER BOSS İÇİN 3 ÖZEL HARİTA!

KOLAYCA ULAŞILABİLEN GELİŞMİŞ WARP MENÜMÜZ

VİPBİLGİ MENÜMÜZ

berkejackson60

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar serveriniz çok güzel eksikler tabii ki var söylediğimiz zaman hemen düzeltiyosunuz saolun.
diğer arkadaşlara gelmelerini tavsiye ederim gerçekden raid sistemi felan çok güzel
10 üzerinden bu servere 9 veririm

SedatCanYan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serveriniz Çok kaliteli. Çok emek yai buildler emek ile yapılmış sw türü de güzel

sedko01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Çok Güzel. Yapıları v.s Emeğinize sağlık.

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkadaşlar serveriniz çok güzel eksikler tabii ki var söylediğimiz zaman hemen düzeltiyosunuz saolun.
diğer arkadaşlara gelmelerini tavsiye ederim gerçekden raid sistemi felan çok güzel
10 üzerinden bu servere 9 veririm
Güzel yorumun için teşekkür ederim.

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sunucuda tek ben oynuyorum lol 20:49

Sunucu güzel oynanır depo satın alma şeyin isevdim <3

Bide rütbe atlayınca lapis satmanın fiyatı artmıyor !!

Son düzenleme:

sedko01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2. kez ben. Bu sefer kötü yorum. Empati kurun: Siz bu sunucuda 1 hafta boyunca 7/24 geliştiniz ve hesabınıza 50 tl verilse satılmaz. Hesabım bu haldeydi. Daha sonra dün olmak üzere sunucuya 4 oyuncu geldi. Kasılmaya kararlılardı. Sunucuda 1 tane bug vardı. 1i sana dalarken elma yiyemiyordun. Sonra bunlar tnt atar yaptı klan evimi patlattılar. Setleri desek koruma 1. Kılıçları desek keskinlik 8 1inin 4. Kes 8 p 3 ile daldım bu elma bugu yüzünden aldılar. Hırslandım en iyi setlerim ile fln daldım birden 1 yere düştüm tnt atar ile patlatmışlar. Ordan birden blok çıktı öyle öldüm 2. bug. Daha sonra KLANDA 7 KİŞİ VARKEN sadece ben öldüm diye bütün claimlerimizi aldılar. Klanın powu 111. Benden 9 düştü 101 ve bu halde bütün claimleri aldılar. O yüzden bu sunucuyu oynuyucaksanız şu halde oynamayın: Hemen sinirlenen tiplerdenseniz.

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2. kez ben. Bu sefer kötü yorum. Empati kurun: Siz bu sunucuda 1 hafta boyunca 7/24 geliştiniz ve hesabınıza 50 tl verilse satılmaz. Hesabım bu haldeydi. Daha sonra dün olmak üzere sunucuya 4 oyuncu geldi. Kasılmaya kararlılardı. Sunucuda 1 tane bug vardı. 1i sana dalarken elma yiyemiyordun. Sonra bunlar tnt atar yaptı klan evimi patlattılar. Setleri desek koruma 1. Kılıçları desek keskinlik 8 1inin 4. Kes 8 p 3 ile daldım bu elma bugu yüzünden aldılar. Hırslandım en iyi setlerim ile fln daldım birden 1 yere düştüm tnt atar ile patlatmışlar. Ordan birden blok çıktı öyle öldüm 2. bug. Daha sonra KLANDA 7 KİŞİ VARKEN sadece ben öldüm diye bütün claimlerimizi aldılar. Klanın powu 111. Benden 9 düştü 101 ve bu halde bütün claimleri aldılar. O yüzden bu sunucuyu oynuyucaksanız şu halde oynamayın: Hemen sinirlenen tiplerdenseniz.
Selam yorumun için teşekkürler elma yiyememe bize söylesen hemen çözerdik setlerini birebir isimlerinin loreuna kadar verirdik vereceğiz bu konuda şüphen olmasın discordumuza destek aç hemen çözelim. Klan liderini öldürmek bir klanın topraklarını senin klanından üstün yapar klan lideriysen bu olay bug değil ama anormal bir durumda bize ulaş giden eşyan 1 tane toprak olsa veririz sen canını sıkma ;]