Play.SoulCrafTR.Com | ConConCraft | EggWars | Katil Kim? | Gravity |+11 Oyun +300 Online

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P

Pincolada

Ziyaretçi

Sunucumuzun altyapısı birçok ülkeye dayanarak TR altyapısı olarak biz açtık. 2014 yılından bu yıla kadar hispanogamer altyapısında sizin huzurunuza sunulmuştur.
Eşsiz ve benzersiz sunucu korumasıyla En ufak sorunda kendini fixleyen bir sunucuya sahibiz. Her şey stabilize hale getirilerek sizlere kesintisiz bir
oyun sunmanın gururunu yaşıyoruz :)DDos %99.99 Bot %100 yakın saldırı koruması.​

IP Adresi : Play.SoulCrafTR.Com
Sunucu versiyonu : 1.8 - 1.9 - 1.10 - 1.11
Slot : 2017
Toplam RAM : 128 (32+32+32+32)
Sunucu türü : HUB (Çekirdek)
Açılış tarihi : 12/04/2014

<- Oyunlarımız ->

- Faction -
Faction sunucumuz'da Market fiyatları düzenlidir. açık artırma, sanal market, meslekler, düzenli ekonomi, top 5, arsalar, can göstergesi, puanlı Boss sistemi vardır puanlı Boss sisteminden biraz bahsedeyim öncelikle şuanlık 4 adet bossumuz var. Bosslardan herhangi birini kestiğinizde ''Boss puanı'' düşer bunları warp menümüzden ''Boss''u seçerek harcayabilirsiniz.

- Skyblock -
Skyblock sunucumuzda açık artırma, top 10, can göstergesi, düzenli market, düzenli ekonomi, takas(/warp takas), timber, Menülü skyblock, düzenli chat mevcuttur.
Ek olarak skyblock pluginimiz %99 Türkçedir..

- OpSkyblock -
OpSkyblock sunucumuzda normal skyblock sunucmuzdan farklı olarak daha kolay kasılma ve eventler daha çok olur.

- KitPvP-
Savaş yapmak ve pvp yeteneğini geliştirmek için en iyi yer!

- Gravity-
Gravity yer çekimi oyunudur. Her arenada 5 harita vardır. Tüm haritalarda bloklara ve engellere çarpmadan suya atlayıp portallardan geçerek oyunu bitirebilirsin.

- Katil Kim ? (Murder)-
3 Rolden oluşan bir oyun modudur. Katil, Dedektif ve Masum. Katil önüne çıkan herkesi öldürür, Dedektif Katili yakalamaya çalışır, Masum ise yerden çıkan altınları toplayıp kendine yay yapması gerekir. Yaptığı yayla katili
öldürmeye çalışır.

SC - Network Yöncü.Com aracılığıyla DDos saldırılarını 800GB kadar savunabiliyor. Sistemlerimiz DDos saldırısını %99.99 kadar engellenmiş şekilde sizlere sunuyoruz.​

IP : Play.SoulCrafTR.Com
IP : Play.SoulCrafTR.Net
IP : Play.SoulCrafTR.Org
IP : Play.SoulCraftTR.Com
IP : Play.HistoryCrafTR.Com
Web : www.soulcraftr.com

Gredd19 = Plugin - Skript
Semosedo = Build - Plugin​

OMG_Tobias

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben OMG Tobias Ve Suana Kadar Böyle Sunucu Göremedim Herseyiyle 10 Numara 5 Yıldız resmen Serverinizi Tebrik Ediyorum Ellerinize Sağlık Nice Daha Gelistirmeye.

EmreZengin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel görünüyor, en kısa zamanda uğrayacağım, başarılar dilerim.

OMG_Tobias

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu gün Bir sorunla Karsilastim ama Sizler Hemen Devreye Girip Destek Oldunuz Sizden Çoook Tesekkkür Ediyorum

P

Pincolada

Ziyaretçi
Ben OMG Tobias Ve Suana Kadar Böyle Sunucu Göremedim Herseyiyle 10 Numara 5 Yıldız resmen Serverinizi Tebrik Ediyorum Ellerinize Sağlık Nice Daha Gelistirmeye.
Yorumunuz için ,Teşekkürler.
Sunucu güzel görünüyor, en kısa zamanda uğrayacağım, başarılar dilerim.
Sizi sunucumuzda görmekten memnun oluruz.Yorumunuz için,Teşekkürler.
Bu gün Bir sorunla Karsilastim ama Sizler Hemen Devreye Girip Destek Oldunuz Sizden Çoook Tesekkkür Ediyorum
Bizim oyuncularımız çok değerlidir hepinizle oldukça ilgilenmeye çalışıyoruz.Teşekkürler.

P

Pincolada

Ziyaretçi
Severek oynadığım tek sunucu
Valla Mükemmel 1 yıldır oynuyorum :D cok güzel server faction ve kitpvp özellikle en iyisi :D -MrElement http://www.soulcraftr.com
play.soulcraftr.com <3 <3 :bayrak:
Yorumlarınız için Teşekkürler :bayrak: SoulCrafTR

Neden SoulCraft ?

• 3.5 Yıldır Kesintisiz aktif olan bir sunucu.
  • Her oyun modu özel olarak yapılan bir sunucu.
  • Haritalar, eklentiler tamamen kendi ekibimizce yazılıp yapıldı.
  • Diğer sunucular sadece Survival Games açıp hazır paketler eklentiler ile yoluna devam ediyor. Ama SoulCraft Survival Games oyununda şans blok, solo ve takım mod gibi modlar ile sizlere oyun keyfi sunuyor.
  • Sadece düz faction sunucular gibi değil; görev sistemi, rütbe sistemi, kasa sistemi gibi özgün sistemler bulunuyor.
  • Düz SkyWars'tan ziyade SoulCraft SkyWars oyunu ise Şans Bloklu, Takım Modlu, Solo Modlu, Wars Modlu, aktif pet sistemi, ödül sistemi gibi birçok sistem mevcut.
  • Her oyuncu ile özel ve tek tek ilgilenen yönetim ekibi.
  • '' Adalet '' sistemine aşırı düşkün ve dikkat eden bir ekip.
  • Kazançlarını en iyi oyuncularına dağıtan bir sunucu.
  • Özellikle SkyBlock, Faction ve KitPvP sunucularında ciddi arkadaş ortamı bulunduran bir sunucu.
  • Geniş ve profesyonel bir ekip.

* Sadece onlinesi yüksek diye lagdan ve kaliteden geçinmeyen sunucular ile oynuyorsunuz. Siz hiç SoulCraftı denediniz mi ? Lag yok. Eklentiler kendisine ait bağlı olduğu şirketi var. Haritlar tamamen kendisine ait. 3.5 yıldır kesintisiz hizmet veren asla para kazanma gibi derdi olmayan sadece daha fazla kullanıcıya hitap etmek isteyen bir sunucuyuz. Denemekten zarar gelmez. Onlar 1 oyunda 1 Mod sunarken. Biz 1 oyunda 4-5 mod sunuyoruz. Tamamiyle yerli olan SoulCraft değerli oyuncularını birlikte çok iyi yerlere geleceklerini umarak bekliyor.

Konu Güncel ++

BUILDER ALIMLARI BAŞLADI!

Builder Alımları Başladı!

Sunucumuzda builder alımlarına katılmak isteyenler aşağıdaki linkten formu doldurmalılar. Builder alımlarına 15 yaşından küçük kişileri alamıyoruz. Alımlara katılabilmek için ayrıca bilgi düzeyinizi, özellikle cevaplaması zorunlu olan soruları titizlikle yanıtlayın.

Sunucu builder alımları: https://goo.gl/GDwL9s

Survival sunucusu eklenmiştir. Sunucu sorunsuz ve kesintisiz aktif !

SoulCraftTR Dev Güncelleme
Merhabalar,

Yapılan dev güncelleme hakında sizlere alt kısımda bilgi vereceğiz umarım beğenirsiniz!

Yeni Oyun Eklendi! Murder - Katil Kim ?

• Murder minigamesinde 1 adet katil 1 adet dedeftif olur. Dedektif katili bulup öldürmeye çalışır.Katil ise diğer tüm oyuncuları öldürür ve oyun biiter.Oyun esansında diğer oyuncular ise yerden 10 altın toplayarak 1 adet yay ve oka sahip olabilir.Bu yayla katili öldürebilir. Oyuncu kapasitesi 200 olmaktadır.
Performans Güncellemesi:

• SoulV5 Saldırı korumamızı SoulV6 çıkartarak yeni Proxy - IPTables korumaları ekledik.
  • Makinaların Lokasyon değişikliği yapıldı.
Sunucu Güncellemesi:

• Sunucu Kapasitesi 4000 Çıkartırılarak RAM artışı yapıldı.
  • Hile koruması baştan değiştirilerek güçlendirildi.
  • Tüm sunuculara /hub eklendi.
  • Survival Games Sunucusu Yenilendi
  • Yeni SG mapleri eklendi.

Son düzenleme:

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Güzel ve farklı bir sunucu.Başarılarınızın devamını dilerim...

Arda027

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Normalde sunucuları zor beğenen bir insanım ama sunucunuza daha girmeden sadece tanıtım konusundan ne kadar çok emek verdiğinizi görebiliyorum. Sunucu konusunda iptables kullandığınızı belirtmeniz çok hoşuma gitti. 2013'den beri bu sektörde bazen aktif olarak bazen inaktif olarak bulunuyorum fakat Türkiye'de bilgili olarak sunucu kuran az kişi var. Zamanınız olursa tanışıp iki dakika muhabbet etmek isterim. Umarım başarılarınız daim olur. Kolay gelsin.

P

Pincolada

Ziyaretçi
Normalde sunucuları zor beğenen bir insanım ama sunucunuza daha girmeden sadece tanıtım konusundan ne kadar çok emek verdiğinizi görebiliyorum. Sunucu konusunda iptables kullandığınızı belirtmeniz çok hoşuma gitti. 2013'den beri bu sektörde bazen aktif olarak bazen inaktif olarak bulunuyorum fakat Türkiye'de bilgili olarak sunucu kuran az kişi var. Zamanınız olursa tanışıp iki dakika muhabbet etmek isterim. Umarım başarılarınız daim olur. Kolay gelsin.
Yorumunuz için teşekkürler şefim. Skype adresim live:nitrado3214108 burdan ulaşabilirsiniz.

++Konu güncel Steve Vs Alex Oyunun yapmına başlandı yakında SoulCraftta Oynayabilirsiniz !

NightBlade10

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Şahsen ben serverinizde oynuyorum. Gerçekten güzel bir server üstüne üstlük hem ortam hem de eğlence var :) ben 2 3 yıldır minecraft oynuyorum fakat böyle güzel bir server bulamamıştım. Başarılı bir ekiple beraber bir serveri toparlamışsınız. Başarılarınızın sürekliliğini dilerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...