Play.SoulCrafTR.Com | ConConCraft | EggWars | Katil Kim? | Gravity |+11 Oyun +300 Online

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Gerçekten emek verilmiş bir sunucu başarılar.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cüneyt ' ts3 ' sunucusunda en son sana ispanyol sunucusunu sorduğumda sitenin temasını beğendim çaldım hatta adamlar ' seni ' mailden tehtid ettiklerini dava açacaklarını v.s diyerek saçmaladığını hatırlıyorum :) neyse bunun detayına girip forumda seni küçük düşürmek istemem matematik hocana selamlar.

Umarım WİNDOWS hesap makinesi bozulmamıştır :'(
Edit 1= Umarım forumda yetkililerine beni şikayet edip yorumumu kaldırtmazsın neyse resim aldım bir kaç tane anı olarak :-)

Şunuda ekliyeyim

Birazcık edep yahu burada kitleye hitap eden bir kişiliksiniz :D
EDİT = Skypeden server sahibinin küfürlü resmi var idi fakat forum yetkilileri tarafından kaldırılmış isteyen özel mesaj atsın ileteyim.

Son düzenleme:
P

Pincolada

Ziyaretçi
Bunu yapmanızdaki amaç nedir ? birkaç sayısal hata olabilir düzelttik.

HispanosGamers firması soulcraft.es sunucusunu barındırıyor. Biz SoulCrafTR olarak başlatmak istedik ve onayımızı aldık onlar tarafından bir sorun gözükmedi ve beraber çalışıyoruz. Dilersen kanıtlar
[email protected] adresine mail atarak alabilirsin.

Son düzenleme:

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunu yapmanızdaki amaç nedir ? birkaç sayısal hata olabilir düzelttik.

HispanosGamers firması soulcraft.es sunucusunu barındırıyor. Biz SoulCrafTR olarak başlatmak istedik ve onayımızı aldık onlar tarafından bir sorun gözükmedi ve beraber çalışıyoruz. Dilersen kanıtlar
[email protected] adresine mail atarak alabilirsin.
Cüneytin kendi ağzından duyduğumamı inanayım sana mı ? Sen kimsin ? + Olarak cüneytin Nitrado'dan tut oyuncularına kadar bir sürü dolandırıcılığına şahitliğim vardır.

P

Pincolada

Ziyaretçi
Ben cüneyt değilim. Neden benim komu böyle baltalıyorsun ?

Sorunun varsa git cüneytle hallet benim konumu baltalama.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverin sahibi cüneyt olduğu için bu konuya geldim neyin kafası bu kardeşim ?
Edit 2 : Server sahibi harici konu açması yasak forumda.

P

Pincolada

Ziyaretçi
Serverin sahibi cüneyt olduğu için bu konuya geldim neyin kafası bu kardeşim ?
Edit 2 : Server sahibi harici konu açması yasak forumda.
şu an burdaki konu benim konum git sorunun cüneytle hallet.
Bende serverin sahibiyim ben açtım konuyu.

Son düzenleme:

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yoruma açık konu ve yorum yapıyorum bunu sana sorarak yapmıyorum iyi günler.

P

Pincolada

Ziyaretçi
- Skyblock ve opskyblock sunucusundaki mob doğmama
sorunu çözüldü.
- Skyblock sunucusundaki huni sınırı tamamen kaldırıldı.
- Hepinizin istediği skin sistemi tekrardan eklendi.
- Event sayısı arttırıldı.
- Vote sandıkları güncellendi ve vote sistemi düzenlendi.
- Faction market baştan aşağı düzenlendi.
- Skyblock sunucularında Tablist düzenlendi.
- Hile koruması güncellendi.
- Kitpvp sunucusuna 1v1 duello eklendi.
- Yetkili alımları yapıldı.
-Eggwars ve Bedwars minigamesi yapımına başlandı.

Gravity Ekleniyor...

Sunucu Aktif ++

PleaseHitMe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SoulCraftla çalışıyomuşsunuz diye anladım.Peki siz SoulCraft ın TR versiyonu gibimi hizmet veriyorsunuz anlamadım.Tüm grafikler aynı ve bu SoulCraft'ın Türkiyedeki serveri anlamına geliyor.Neyse eğer şu grafik konusunda kendinize özel bir tema seçseydiniz 10/10 verirdim ama şuanki oyum 7/10.İyi günler!

Leqo

MineKnight MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pluginden tut haritasına kadar hypixel den çalıntı böyle bir sunucuyu nasıl altın yapmışlarsa tebrik ederim..

P

Pincolada

Ziyaretçi
SoulCraftla çalışıyomuşsunuz diye anladım.Peki siz SoulCraft ın TR versiyonu gibimi hizmet veriyorsunuz anlamadım.Tüm grafikler aynı ve bu SoulCraft'ın Türkiyedeki serveri anlamına geliyor.Neyse eğer şu grafik konusunda kendinize özel bir tema seçseydiniz 10/10 verirdim ama şuanki oyum 7/10.İyi günler!
Evet İspanyol SoulCraft Sunucusundan izin alarak bu ismi kullandık.

Pluginden tut haritasına kadar hypixel den çalıntı böyle bir sunucuyu nasıl altın yapmışlarsa tebrik ederim..

Bu mapleri hangi sunucu almıyor ? tüm katilkim olan sunuculara bakabilirsin hepsinde aynı mapler. Bizde en azından diğerlerinden farklı olarak katil kime özel maplerimiz var.

Gravity Eklendi.
Oyunun Amacı
Gravity yer çekimi oyunudur. Her arenada 5 harita vardır. Tüm haritalarda bloklara ve engellere çarpmadan suya atlayıp portallardan geçerek oyunu bitirebilirsin.
Kodlama için @FrknZhlp 'e Teşekkürler.

P

Pincolada

Ziyaretçi
Kendileri o sitenin temalarını ve ismini çalıp kullanıyor , şahsen sunucunun kurucusu yani sahibi olan Cüneyt den öğrendim eğer itiraz edip hala benimle inatlaşmaya devam ederlerse kanıtlarımı sunarım saygılar.
Kardeşim senin sorunun nedir açık açık söylede bilelim. Ben durumu anlatıyorum dahada büyükse sorunun git cüneyt le hallet bu konu yönetimi bende benim konumu baltalayıp durma lütfen.

Bu arada bakabilirsin ispanyol soulcraft sunucusu ile site temamız aynı değil sen gelip bize 1 sene önceki olayı anlatıyorsun.
Bizim SoulCraftTR Web sitemiz: https://www.soulcraftr.com/anasayfa/
İspanyol Soulcraft Web sitesi : http://www.soulcraft.es/
Ayrıca bizim bu eski sitemizden İspanyol SoulCrafT In sahibi Muhammed Bey in haberi var dilersen gidip kendin mail atarak sorabilirsin.

PleaseHitMe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bence iş birliği yapıyorlarsa sıkıntı yok.Sonuçta büyük bir server ve iş birliği yapması normal.Ancak siz kendinize has olan bir server kursaydınız daha güzel olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...