Altın 1.20.4 Tabanlı %100 EMEK SURVİVAL | 359 Özel Büyü | Teslimat | Turnuva | Envoy | Çiftci | KOTH | LAGSIZ OYUN KEYFİ | play.mc4fun.net | 15 Ocak Açılış

dhizek

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda Hile olan herkese aynı işlem yapılıyor. 2 kişiyi sevmediği dediginiz 50 kişinin aktif olduğpu bir sunucuda 2 kişi geri kalan 40 kişi tarafından sevilmiyorsa sizce sorun 40 kişide mi 2 kişide mi?
Sunucunun huzurunu bozan herkes sunucudan uzaklaştırılır rütbesi yetkisi veya yatırdıgı para önemli değil sorgusuz sualsiz uzaklaştırılır.

kim nefret ediyormuş benden ? oyuna gelen herkese yardımcı olmaya çalışan ve olan da birisiyim. Ayrıca bi soru daha sormuştum."Eğer itirazın var ise discordda ticket açabilirsin" demiştin bana. Açtım fakat saniyeler geçmeden ban attınız. Neden ?

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sistemlere birkaç tane daha eklerseniz ve mapleri geliştirirseniz harika bir sunucuyu dahada harika yapabilirsiniz :kalp:

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sistemlere birkaç tane daha eklerseniz ve mapleri geliştirirseniz harika bir sunucuyu dahada harika yapabilirsiniz :kalp:
Yakında sunucumuza rework adı altında büyük bir bakım yapılacaktır ve güzel sistemler eklenecektir güzel yorumunuz için teşekkürler iyi ki varsınız :asık:

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Herşeyin başına gelişmiş eklenilerek gelişmiş olunmuyor

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Valla güzel sunucu elinize sağlık.

peRfeKt

bruh moment
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gayet güzel bir sunucu. Başarılar!

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
@iTaner Sunucuyu sat bana benden bi 500 çıkar anlaşalım :D

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bazı hayata kalma sunucuları gibi ulan markete koyam 4 5 sp oyunda bulunması imkansız olsun parayı kırayım degilde neredeyse her sp yi 1 tl yatırmadan en üst seviyelere gelebileceginiz sunucu

Shozem

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu tasarım başlıgı güncel degil sadece lobiye 1.8 ile giriş yapiliyor survival sadece 1.15.2 ile giriş yapiliyor

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
konu tasarım başlıgı güncel degil sadece lobiye 1.8 ile giriş yapiliyor survival sadece 1.15.2 ile giriş yapiliyor
Yanlışın var sunucuya 1.9 ve üstü ile giriş yapılıyor survivale 1.9 ve üstü ile.