1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Sunucu tanıtım konularınız moderatörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra genel görünüme açılır. Sunucu tanıtımlarınızı yapmadan önce lütfen bölüm kurallarını okuyun. Bölüm kuralları için tıklayın.

Play.TasCraft.Com OP SkyBlock » FULL PVP » Faction

Konusu 'Çekirdek (Hub) Sunucular' forumundadır ve 01selim tarafından 12 Eylül 2017 başlatılmıştır.

1. 01selim Ağaç Yumruklayıcı

Reklam

Merhaba Ben Selim Kirazlıoğlu 9 Aydır SkyBlock Sunucusu Yönetiyorduk Artık Gelişmenin Vaktide Gelmişti Bizde Farklı Bir Hostingle Hücümüze Hüç Katmaya Karar Verdik Ve Faction / PVP ekledik tabi bunun yanısıra Lobi ve Çakma Lobide Bulunmakta Hepsinin Toplam Ram i 24 GB !
    Faction Sunucusu Şu An Yapım Aşamasında Bittigine Ayrıntılı Bilgiler Konuya Aktarılacaktır

Hostingimiz Olan Akiser Bilişim e Çok Teşekkürler Dileriz Bize Fiyat Konusunda Destek Konusunda Sürekli Yardımcı Oluyorlar Makinaları Oldukça İyi Şimdiye Kadar Hiçbir Sorun Yaşamadım Ki Yaşasamda Haliyle Hemen Düzeltiyorlar

Lobiyi Biz Yapmadık Yakın Zamanda Kendimiz Yapıcaz

Üsttede Belirttiğim Üzere Çakma Lobi / Lobi / SkyBlock / PVP / Faction Sunucularımız Mevcut Faction Şu An Yapım Aşamasında
    SkyBlock Olarak Elimizden Geleni Yapmaya Çalıştık Mümkün Oldukça Oyunda Sıkılmamanız için Özellikler Ekledik /Jackpot olsun /Kazıkazan olsun
    Birçok Şey Öncelikle Sizlere SkyBlock Sunucumuzu Tanıtmak İstiyorum Sunucu OP SkyBlock
    /Kit Aylik ve /Kit Haftalik Bulunmakta normalde /adakit Dekileri Her Ay Veriyoruz
    Adalarda /uc /ucma /adafly Etkin Halde
    Golem Spawner le Uraşmanız Yeride Demir Spawner Veriyoruz Demir Spawneri Koyacak Yeride Adanızda Hazır Ediyoruz
    Demir Spawner Kazanmak İçin Oyunda 16 Staçk Taş kazmanız Gerekli
    Taşlar 640 Tane Olunca Otomatik Satacaktır Satılmasını İstemiyorsanız Ayırabilirsiniz Bu Tşaların Satılması Spawneri Almanıza Engel Değildir
    Daha Daha Yazmak İsterdim Ama Sizin Canınızı Sıkmak istemiyorum Hemen SkyBlock Görsellere Geçelim

Spawn yani Başlangıçta Gelmiş olduğunuz Ve 4 Warp ın Bulunduğu Ortam

Warplara Giderken Veya Bir Arkadaşınıza Işınlanırken Şık Bir Görüntü Katmak İstedik

Oyunda Sade Renkler Kullanılarak Gözü Yormayacak Şekilde Ayarlanmaıştır Rütbe Sistemide Tabdan İzlenilebilir

Taş Kırarken Otomatik Olarak Şansa Bağlı Bir Şekilde Size Kredi Veriliyor Kredinizi Yandaki Tablodan Yada
    /Kredim Yazarak Bakabilirsiniz Krediyle Oyunun En Güçlü Kazmalarını Veya Kılıçlarını Ada Levelini Satın
    Alabilirsiniz.

Markete Gitmeniz Yerine Olduğunuz Yerden Market e Ulaşabilmeniz İçin Sanal Market Özelliği

Full PVP Serverimiz Sizlere Çok Kapsam Sunmuyor En Azından Biz Öyle Düşünüyoruz
    Şık Kullanışlı Bir Spawn Ve Güzel Bir Plugin Paketiyle Eylenmeniz İçin Hazırladık
    Her Oyuncu Öldürdügünüzde 1 Elmas Gelir İtem Almak İçin /Market komutunu Kullanabilirisniz
    2 3 Kişiyle Savaşıyorsunuz ve Canınız Çok Az Kaldır 1 Kişiyi Öldürdügnüz Anda Cannız Fullenir Ve Diyer Rakipleride Öldürebilirsiniz
    Sunucuya Rehber Alımı Olacaktır Olmak İsteyenler Yaşını Kaç Saat Aktif Kalabilecegini Yazarsa Sevinirim Geri Döneceğimdir
    Lafı Uzatmadan Görsellere Geçelim Fazla Görsel Koymadım SkyBlock Danda Anlamış Olmuşsunuzdur

Burası Spawn Yani Doğdukları Bölüm Biraz ilerye Gidince Zaten Arenanın İçine Girmiş Oluyorlar
    İçeride Ench Basma Örs Yapma İtem Silme İtem Alma Gibi Yerler Mevcut

Burasıda Oyuncuların Cenk Ettiği Yiğitin Kılıcından Bilginin İlhamından Gelen Böyle

Faction Sunucumuz Şu An Yapım Aşamaasında En Yakın Zamanda Sizlerle Olacak İyi Oyunlar

İp Adresi : Play.TasCraft.Com
    Sürümü : 1.8 / 1.11
    Oyun Türü : OP SKYBLOCK / OP FACTİON / FULL PVP
    Kuluş Tarihi : 07.11.2016
    Kurucu Skype :
    Selim19977
    Sunucu TOPLAM Ram : 24 GB

2. Nooxy45 Kömür Madencisi

Steam:
    Noxy
    Minecraft:
    Anil45
    Türkçemizi Biraz Daha Düzgün Kullanırsam Sevinirim.

Onun Dışında Buildleriniz Sade ve Güzel Değil Schematic vs. Kullanılmış 2/5
    Eklenti Olarak 2-3 Tane Bahsedilmiş Bir Fark Göremiyorum 1/5
    Konuda İdare Eder

Ledbassplayer bunu beğendi.
  3. 01selim Ağaç Yumruklayıcı

Yorumun İçin Teşekkür Ederim Eklenti Olarak 2 3 tane Bahsedilmiş Demişsin Çoğaltıpda Canınızı Sıkmak İstemedim Ordada Belirttim Zaten Gerekirse Yinede Yazarım Buildler Geçiçi Şu An Da Yenisi Yapılacak​

4. FullForceHD Hayattan rengi alın, geri neyi kalır ki!

Steam:
    fasteng1
    Minecraft:
    EnesYzak
    En fazla takıldığım konu; yapılar. Spawn bölgesi alıntı. En nefret ettiğim konudur alıntı meselesi. Konu tasarımı güzel.

3/10

5. 01selim Ağaç Yumruklayıcı

Spawn dan kastın lobiyse lobi Alıntı Ama SkyBLockdan Bahsediyorsan Onu kendimiz yatık ve bize ait olmayanlarıde tek tek değiştiricez

6. Ledbassplayer Altın Madencisi

"Kullanabilirisniz" "Eylenmeniz" "Danda" (Her kelime büyük harfle başlamış) "Şık Kullanışlı Bir Spawn Ve Güzel Bir Plugin Paketiyle Eylenmeniz İçin Hazırladık" oyuncu öldüğünde elmas düşme olayı Ben minecraft'ta ara verdiğim dönemde bitiyordu (2015) 4. Resim MoreTP plugininde içim2 yazmışsın. OP Factions sunucu türüne eklemişsin ama yakında eklenecek diyorsun. "Hücümüze güç katmak" ? "Tşaların" ? "Cannız" ? "Canınız Çok Az Kaldır" ? "Öldürdügnüz Anda" ? "Daha Daha Yazmak İsterdim Ama Sizin Canınızı Sıkmak istemiyorum" okumak parayla değil yaz amacın zaten bilgi vermek sen canınızı sıkmak istemiyorum diyorsun. herkes yapar girip tek kelime okumadan ip kopyalamayı

Son düzenleme: 15 Eylül 2017

Sayfayı Paylaş