PLAY.TEKKANTR.COM DETAYLAR İÇERDE!

Tatminatorrrr

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
serverdaki özellikler güzel düşünülmüş özellikle timberın bu serverdaki halini çok zekice buldum. ancak serverda aşırı hile barınıyor çünkü hilecilere verilen cezalar aşırı hafif, üstüne hile kanıtlarını çok aşırı ayrıntılı istiyorlar dolayısıyla azcık zekiyseniz en kral hileyi kullansanız da ceza yemezsiniz bu serverda. eğer ben hilesiz hakkımla oynucam diyosanız başka serverlara bakın, yok illa bu server diyosanız evinizi spawnın 5000 blok uzağına yapıp singleplayer oynar gibi oynarsınız oyunu artık.

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
serverdaki özellikler güzel düşünülmüş özellikle timberın bu serverdaki halini çok zekice buldum. ancak serverda aşırı hile barınıyor çünkü hilecilere verilen cezalar aşırı hafif, üstüne hile kanıtlarını çok aşırı ayrıntılı istiyorlar dolayısıyla azcık zekiyseniz en kral hileyi kullansanız da ceza yemezsiniz bu serverda. eğer ben hilesiz hakkımla oynucam diyosanız başka serverlara bakın, yok illa bu server diyosanız evinizi spawnın 5000 blok uzağına yapıp singleplayer oynar gibi oynarsınız oyunu artık.
Yorumun için eyvALLAH kardaşım.. Cevabıma gelecek olursak hilesiz bir sunucu yoktur ... Eğer varsada gel beraber oynuyalım :) Ve hilelere cezamız 12 Saat hiçbir hafif tarafı yok düşüncesindeyim..

PLAY.TEKKANTR.COM
WWW.TEKKANTR.COM

serres1618

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu 6-7 saat whitelist alıyorsunuz içeride yetkili bile yok server kendi kendine bakım yapıyor ayıp oluyor
Whitelist yarım gün sürüyor hiçbir şey değişmiyor
Whitelist açınca 10 dakika mola verip uyuyamı kalıyorsun ne yapıyorsun

Günde 15-16 saat oynarım serverini güzel serverde
şu white listi kapayın yeter ya

30 saat oldu olacak hala bakımda server ne değişiyor acaba :pala:

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu 6-7 saat whitelist alıyorsunuz içeride yetkili bile yok server kendi kendine bakım yapıyor ayıp oluyor
Whitelist yarım gün sürüyor hiçbir şey değişmiyor
Whitelist açınca 10 dakika mola verip uyuyamı kalıyorsun ne yapıyorsun

Günde 15-16 saat oynarım serverini güzel serverde
şu white listi kapayın yeter ya

30 saat oldu olacak hala bakımda server ne değişiyor acaba :pala:
AÇIKLAMA >> https://i.hizliresim.com/3EP725.png

PLAY.TEKKANTR.COM
WWW.TEKKANTR.COM

DETAYLAR;

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geçmiş olsun TeKKaN nitradonun böyle olacağını bilmezdim. Keşke backup yaparken yedekleri bilgisayarına aktarsaydın.

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
Bütün kayıtlar silindimi yani ?

Furkan4772

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayıııır. Ben 13 saat oynadım. Ama sunucuyu lütfen tekrar açın diğer sunucularda bu tat yok. Yeniden açın yeniden oynayalım. Ama hackler için daha iyi koruma gelsin.

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Böyle biteceği belliydi 10 gün dahi açık kalmadı (:

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bide efsanemiz çıktı tekkan ztn efsane deilmiydi hocam neden böyle şeyler yapıyosunuz tekkan devam etsin severek oynuyoruz :D :D :D

Şevvaldora

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bende giremiyorum oyuna daha yeni başlamıştım ama sevmiştim herkeste kapalı sanırım
Hayıııır. Ben 13 saat oynadım. Ama sunucuyu lütfen tekrar açın diğer sunucularda bu tat yok. Yeniden açın yeniden oynayalım. Ama hackler için daha iyi koruma gelsin.

sende
ne zaman açılıcak server kaç gün oldu hadi ama

Furkan4772

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oleeey server EfsaneTR olarak açıldı ama yaptıklarım gitti.