PLAY.TEKKANTR.COM // SEZON FİNALİ // DETAY İÇERDE!

TeKKaNTR ( Efsane ) Dönsün mü ?

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
TeKKaNTR Sunucusunun Kapıları Açıldı! Daha Ne Bekliyorsun! +65 Kullanıcı İle Sizlerleyiz Dostlar! #TEKKANEFSANEDIR!

Mazdi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Combatlog Pluginini Son Sürüme Yükseltmelisiniz Bug Yapılıyor Yada Bunu Skript İle Yazabilirsiniz Başarılar.

savaskomutan957

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Dostum Ara Verme Videonda Nitradoyu Değiştiriceğini Söylüyordun Fakat Değiştirmemişsin Amacın Nedir Anlamadım ?

kemalbaskan15

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
%100 Saldırı Korumalı Serverde Oynayacağınıza Garanti veriyoruz.. sw Çöktü şu an 3-4 kere vurdular %100 yazmayın bali de adamlar ona güvenip girmesin sw güzele benziyor ancak koruması yetersiz Gerci Nitradoda %100 koruma olacağına inanıp giren de neyse :D

Hasan_40_2000

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server baya güzel ama bir söz tutulmuyor hileleri engelleyecegini soyledin ama bir anti killaura eklememişsin nethere gidemiyoruz gittigimizde kill auralar kesiyor onun dışında çok güzel bir server rehber eksikliği var cekemeyenler saldırıyor ama hayla 50 online

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Keşke siteye az daha emek verseydiniz sanki sadece Myqsl bilgilerini çekmek için açmışsınız gibi. İnternette hazır scriptler var daha kaliteli.

He bu arada nitrado kazık kardeşim, paranı boşuna çöpe atmışsın.

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Combatlog Pluginini Son Sürüme Yükseltmelisiniz Bug Yapılıyor Yada Bunu Skript İle Yazabilirsiniz Başarılar.
Sorun çözülmüştür,

Dostum Ara Verme Videonda Nitradoyu Değiştiriceğini Söylüyordun Fakat Değiştirmemişsin Amacın Nedir Anlamadım ?
Nitrado.Net ile gerekli görüşler sonucu gereken tedbirleri aldık,

%100 Saldırı Korumalı Serverde Oynayacağınıza Garanti veriyoruz.. sw Çöktü şu an 3-4 kere vurdular %100 yazmayın bali de adamlar ona güvenip girmesin sw güzele benziyor ancak koruması yetersiz Gerci Nitradoda %100 koruma olacağına inanıp giren de neyse :D
Serverimizin %100 Korumalı olduğuna dair her türlü ispatı verebilirim :) Farkındaysan server yeni ve ilk 2 saatte 129 giriş oldu sistem hayliyle yoğunlaştı ve daha yeni yeni kayıtlar oturdu bundan sonraki lag şikayetlerinizde gereken yorumlarınıza hazırım :) İyi günler

Server baya güzel ama bir söz tutulmuyor hileleri engelleyecegini soyledin ama bir anti killaura eklememişsin nethere gidemiyoruz gittigimizde kill auralar kesiyor onun dışında çok güzel bir server rehber eksikliği var cekemeyenler saldırıyor ama hayla 50 online
BİZE SALDIRMALARI İMKANSIZ HOCAM. Oyundan kaç kere yazdım sistem yeni yeni oturuyor diye bugünden sonra hiçbir sorun olmayacağına söz veriyorum.

Keşke siteye az daha emek verseydiniz sanki sadece Myqsl bilgilerini çekmek için açmışsınız gibi. İnternette hazır scriptler var daha kaliteli.

He bu arada nitrado kazık kardeşim, paranı boşuna çöpe atmışsın.
Evet sadece Mysql bilgilerini çekmek için site yaptık.

SAAT 22:38 BU SAATTE SUNUCUMUZ 46 ONLINE! BUGUNKU REKORUMUZ 68/68 TÜM TEKKAN AİLESİNE SAYGILARIMI SUNUYORUM ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN GÜZEL İNSANLAR , GÜZEL KARDEŞLER!
#TEKKANEFSANEDIR!

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzu beğenemedim, ısınamadım. Haritalarınızı çok geliştirmelisiniz, eklenti paketiniz de gelişmeli. Hile koruması eklemelisiniz, düzgün bir koruma sağlamalısınız. Üst sürümleri tercih etmelisiniz, 1.8'den kurtulun... Nitrado bir sunucu, saldırıları engellemeyen bir sunucu... Pek güvenli bir sunucu olduğunu sanmıyorum. Sunucunuza en fazla 1 ay harcamışsınızdır (beklemeler, tatiller dahil)... Tabii bu 1 ayın ne kadarını sunucuya ayırdınız bilemeyiz, 1 yıldır sunucu hazırlarım ama böyle hızlıca hazırlanıp 60 online çeken sunuculara sinir oluyorum cidden.

Tam türk oyuncularının seveceği hileli, kolay bir survival sunucu... Size başarılar dilerim, iyi forumlar
(İnşallah rapor edipte, baltalamadan uyarı almayız. Gerçekler bunlar maalesef...)

Spygrand

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Siteniz gerçekten çok başarılı , olmuş, tebrikler.
İnternette ücretsiz bulabileceğin tasarımlar daha iyi.
Bunu web programlama bilmeyenler bile yapabilirler.
Ayrıca websitenizde birçok açık bulunduğunu da söylerim.

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siteniz gerçekten çok başarılı , olmuş, tebrikler.
İnternette ücretsiz bulabileceğin tasarımlar daha iyi.
Bunu web programlama bilmeyenler bile yapabilirler.
Ayrıca websitenizde birçok açık bulunduğunu da söylerim.
Her yorumda belirttim SİTEYE EMEK VERMEDİK. İyi günler kardeşim.

Sunucunuzu beğenemedim, ısınamadım. Haritalarınızı çok geliştirmelisiniz, eklenti paketiniz de gelişmeli. Hile koruması eklemelisiniz, düzgün bir koruma sağlamalısınız. Üst sürümleri tercih etmelisiniz, 1.8'den kurtulun... Nitrado bir sunucu, saldırıları engellemeyen bir sunucu... Pek güvenli bir sunucu olduğunu sanmıyorum. Sunucunuza en fazla 1 ay harcamışsınızdır (beklemeler, tatiller dahil)... Tabii bu 1 ayın ne kadarını sunucuya ayırdınız bilemeyiz, 1 yıldır sunucu hazırlarım ama böyle hızlıca hazırlanıp 60 online çeken sunuculara sinir oluyorum cidden.

Tam türk oyuncularının seveceği hileli, kolay bir survival sunucu... Size başarılar dilerim, iyi forumlar
(İnşallah rapor edipte, baltalamadan uyarı almayız. Gerçekler bunlar maalesef...)
Yorumunuz için teşekkürler.

ExS

En iyi cevaplar
0
O zaman siteyi direk kapatın ne gerek var ki? Eskiden web tasarım yapan birisi olarak söylüyorum kusura bakma ama sunucudan sonra site benim için her şey.

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O zaman siteyi direk kapatın ne gerek var ki? Eskiden web tasarım yapan birisi olarak söylüyorum kusura bakma ama sunucudan sonra site benim için her şey.
Bırak da onada ben karar veriyim kardeşim :) İyi günler..

ExS

En iyi cevaplar
0
Ya kardeşim ben adam gibi öneri verdim hani ne tür anladığını bilemem. Sana karşı bir garezim yok. Hatta tanımıyorum bile.

Tekrardan başarılar dilerim.

leonardo42

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
skypem yok
hile sslerini burdan atıyorum

yeni ssler :

Son düzenleme:

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Viplerin küfür ettiği ve oyuncuları ezdiği bir server. Viplerin değeri adminlerin gözünde 10 ise oyuncuların değeri 1
Hilecilerin ortamı. Klasik bir ömrü kısa en fazla 1 ay sonra kapanacak bir server.
Girip bakayım dedim evini elmastan yapanlar mı dersin, hile açıp kesenler uçanlar kapıdan geçenler mi dersin, hiçbir x--ray engeli ve hile engeli yok. Oynayan kişilerede bu yolda ilerleyen adminlerede bol şans dilerim...
-2/10

Bir önceki mesajdaki arkadaşın attığı videolardanda sunucunun hali belli olmaktadır. Sohbete ve oyuncuların yaş kitlesine hile kullanımına dikkatli bakınız. (Videoda bir vip küfür ediyor)

Sağol güzel insan , Hileleri engellemek için elimizden geleni yapıyoruz.. Beklemede kalın :)
Hileleri engellediğinizde oyuncu sayısı dörtte bire düşeceği için böyle bir şey yapmayacaksınız, boşuna insanları bekletmeyiniz lütfen ...

Edit: Önceki mesajdaki arkadaşın yazdığı gibi, boşuna beni konu baltalamaktan şikayet etmeyin, gerçekler bunlar. Empati yapın dediklerime hak vericeksiniz. Hilenizi kapatıp serverinizde oyuncu olarak 10 dakika oynayın soğuyacaksınız.