PLAY.UNIOCRAFT.COM ⚔ 5.YIL ⚔ Skywars/Factions/Skyblock ⚔ 1.8.x - 1.13.x

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim Lobby'de 2 kez oyun çöktü, görüş açısı ve diğer şeyleri kısıp girdim biraz gezince tekrar takıldı ve yanıt vermedi
Bence bu durumları iyi kontrol ederek harita ekleyin.
LabyMod kullanıyorsanız lobide crash verebiliyor. LabyMod geliştiricileriyle durumu görüşsek de bir çözüme ulaşamadık. Araştırmalar devam ediyor.

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
LabyMod kullanıyorsanız lobide crash verebiliyor. LabyMod geliştiricileriyle durumu görüşsek de bir çözüme ulaşamadık. Araştırmalar devam ediyor.
Aynn onuna giriyorum, ama neden crash veriyor anlamadım ezProtector eklentisini deneyebilirsiniz.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Oyuna LabyMod ile girildiğinde oyunun donması sorunu düzeltilmiştir!

Aynn onuna giriyorum, ama neden crash veriyor anlamadım ezProtector eklentisini deneyebilirsiniz.
Gerçekten çok saçma bir sebebi varmış anlamamız çok uzun sürdü bizim de. Artık rahatlıkla LabyMod kullanabilirsiniz.
[automerge]1527354206[/automerge]
Erdem Erdoğdu'nun sunucumuzda çektiği video:

Son düzenleme:

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu gayet güzel, gerek sistemler gerek oyunlar bence premium kalitesinde. Umarım hakettiği online sayısına ulaşır.

MulteciZombi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ula anılarım canlandı be daha serverin ilk başında sadece faction varken başlamıştık OSMANLI olarak sonra devam etmiştik Sly37 falan duygulandım valla ne yalan söylemesi tebrik ederim kardeşim başırıyı her daim hak ediyorsun.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzda çekilen yeni Youtube videoları:

Crepell

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu hangi port üzerinden sunuyorsunuz ?

Crepell

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ayrıca sizlerin Steam hesaplarını arkadaş olarak ekleyebilir miyim ?(Oyun oynamak için)