PLAY.UNIOCRAFT.COM ⚔ 5.YIL ⚔ Skywars/Factions/Skyblock ⚔ 1.8.x - 1.13.x

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
hm.. aslında senin sunucunda gardrop u sonradan gördüm önce kendime lobi arıyordum editlicektim sunuculardan ingilizlere bakıyordum :D

Sonradan gördüm. Görüyosun değilmi bende superwarsu sende sonradan gördüm. Neyse dağıtmayalaım konuyu

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Yetkili alimimiz yoktur. Sunucu 115 online!

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet henüz Türkiye'de datacenterı yok. Fakat Türkiye pazarına atılacak radore datacenterı ile anlaşma yapacaklar. Şu an amsterdam lokasyon mcprohosting dcsini kullanıyorum. Sunucu planlarda yok sponsorluk için skype üzerinden görüştük. Türkiye ekibi var skype adresi: MCProHostingTR
Anlıyorum peki rica etsem ayda ne kadar para ödediğini söyleyebilirmisin ve sunucun ne kadar iyi olur ise olsun sonuçta yurtdışında barınıyor ping sorunu varmı ? İstersen pm de atabilirsin :)

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
hocam acil yardım serverinizi inceleyemiyorum salağın teki benim nickimle girmiş yardım et lütfn :7
Nickinizi uniocraft.com iletişim bölümünden gönderin. Oyuncu inaktifse şifreyi verebilirim. Fakat oyuncu oyunu aktif olarak oynuyorsa yapacak bir şeyim yok malesef :/

ArgeNet

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
yrıca 112 GB ram ve 16CPU ya sahip makinesi ile kesinlikle laga yer yoktur demişsin.
Sana orda 2 cpu vermıs
E5in zaten 16 cpusu var :)

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
yrıca 112 GB ram ve 16CPU ya sahip makinesi ile kesinlikle laga yer yoktur demişsin.
Sana orda 2 cpu vermıs
E5in zaten 16 cpusu var :)
Kullanılan 2 cpu vardı o zaman :) Kullanım arttırkça oda artıyor. Ama kesinlikle laga yer yok deneyebilirsin sunucuyu. Sunucu dedicated olduğundan E5 in tamamını ben kullanıyorum.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi

Sana kalmış ama tavsiyem en az 6 cpu *-*
Onu ben ayarlayamıyorum otomatik oalrak artıyor. Test edebilirsin zaten Factions sunucumuz dışında hiçbir sunucuda lag yok. Onun sebebide chunkların çoğalması ve plugin çakışması bir çözüm yolu bulacağız.