Play.VortexNW.Net | 1.8.X - 1.9.X | Factions | SkyBlock | KitPvP | SpeedBuilders | +50 |

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali

Sunucu IP: Play.VortexNW.Net
Sürüm: 1.8 - 1.9
TS3 Adresi: En Kısa Sürede Aktif.
Sunucu Sitesi: Www.VortexNW.Net

7 Aydır Aktif Bir Şekildi Hizmet Veriyoruz, Bakımlara Girdiğiniz Oldu Fakat Asla Sunucu Sıfırlanmadı Veya Kısa Süreliğine Kapalı Kalmadı, Bu Uzun Yolculukda Sizlerle Beraber Olmak İstiyoruz Ve Bunun İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz, Sadece Eğlenmeniz İçin Açılan Bir Sunucudan Ne Zarar Gelebilirki ?

Uzun Süredir Server Açıyorum Bilenler Bilir Eski Bir Sunucum Vardı Ama Kapattım Ve Şimdi Yeni Sunucu İle Karşınızdayım, Sizlere Faction,SkyBlock,KitPvP Ve SpeedBuilders Keyfini Yaşatmak İçin Böyle Bir Sunucu Açıyorum, Sizlere Güzel Bir Eğlence Ortamı Sağlamak İsterim, Tabi Sizin Ve Benim Gayretlerimle Olacak Bir Şey, Hepinizi Sunucuma Bekliyorum :)

Server Sahibi: JitterClickYT

Server Sahibi: MrVoltic

200 Slot

16 GB Ram

Sürüm: 1.8.X - 1.9.X

Sunucu Türü: Hub Sunucu

Faction:
  • Bu oyunda biraz daha vahşi. Küçük birlikler kurup, Birlikleri geliştirip Diğer oyunculara hükmetmek üzerine kurulu.
  • Diğer oyunlarımızın aksine Geniş bir ormana sahip, Küçücük bir diğer oyun.
SkyBlock:

• Küçücük bir adayı geliştirmek üzerine kurulu, Adana kullanıcılar ekleyip arkadaşlarınla oynayabileceğin
    • Kaliteli vakit geçireceğin, Küçücük bir oyun.
KitPvP:
  • Bu oyunda kitini alıp nereye kadar şavaşa biliyorsan şavaşmalısın.
  • Burada hiç pvp bitmiyor.
SpeedBuilders:
  • Burada konu olan yapıyı yapmaya çalışmalısın.
  • Birinci bitiren oyunu kazanıyor.

Son düzenleme:

AgarCraftHD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba sunucunuza yetkili alımı varmı acaba tüm konularda bilgim var :pala:

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spawnı başka bir sunucuda daha görmüştüm fakat eğer lapisi siz yaptıysanız iyi olmuş hoşuma gitti. Hazır plugin paketi kullanıyosunuz bundan eminim inkar etmeye çalışmayın. Zamanla kendinizinkini yapmayı da öğrenirsiniz. İyi oyunlar!

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Başarılı Diyebiliriz fakat,
Cok hack var bilader
Bizde Farkındayız Ama Ne Kadar Uyarsakda Açmaya Devam Ediyorlar

Spawnı başka bir sunucuda daha görmüştüm fakat eğer lapisi siz yaptıysanız iyi olmuş hoşuma gitti. Hazır plugin paketi kullanıyosunuz bundan eminim inkar etmeye çalışmayın. Zamanla kendinizinkini yapmayı da öğrenirsiniz. İyi oyunlar!
Spawn Bize Ait Karıştırabiliyo Olabilirsiniz, Teşekkürler

tember35

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
anlık olarak yazıyorum /login "şifremi" yazınca bunu yapamassın diyor zaten hesabım çalmadığım belli hesabım premium yardım ederseniz güzel olur

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
anlık olarak yazıyorum /login "şifremi" yazınca bunu yapamassın diyor zaten hesabım çalmadığım belli hesabım premium yardım ederseniz güzel olur
Şifrenizde Yasaklı Bir Kelime Bulunduğu İçin Öyle Diyor, Skype'den Ulaşırsanız Hesabınızın Şifresini Sıfırliyabilirim Ozaman Yeni Bir Şifre Girip O Şifre İle Giriş Yapabilirsiniz, Teşekkürler.

Son düzenleme:

Formed

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımını Beğenmedim Değiştirmeni Öneririm.
Kaynak Paketin Jaili Kötü Gösteriyor Gibi.
O Lapis, Arena'yı Başka Sunucularda Görmüştüm Hatırladığım Kadarıyla Umarım Yanlılıyorumdur.
Umarım Daha Iyı Yerlere Gelebilirsiniz.