play.WordCraftTR.com > Faction - SkyBlock - PvP - EggWars < www.WordCraftTR.Com

manav000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleme:

manav000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumunuz için teşşekürler.

Sherlock_Holmes

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Geleceği parlak bir sunucuya benziyor..
Fakat ilk girişte farklı bir lobiye ataması gibi hatalar oluşmakta bu lobilerdeki su portallarıda çalışmıyor, pusulada gelmiyor.
Ayrıca factions sunucusunda oyuncu tagında klan ismi yerine factions_name yazıyor.

manav000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fakat ilk girişte farklı bir lobiye ataması gibi hatalar oluşmakta bu lobilerdeki su portallarıda çalışmıyor, pusulada gelmiyor.
Ayrıca factions sunucusunda oyuncu tagında klan ismi yerine factions_name yazıyor.
Lobide ilk girişte vermiyor onu çözümünü daha bulamadım.Factiondaki tag düzeltildi.Portallar ayarlanıcak.

Teşşekürler değerli yorumunuz için.

nymn8s

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Uğraşılmış güzel bir sunucuya benziyor. Eklentiler tam stabil hale getirildikten sonra umarım yüksek oyuncu sayılarını görürsünüz. Ancak şu an birkaç bug var gibi hissettim girince.

manav000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uğraşılmış güzel bir sunucuya benziyor. Eklentiler tam stabil hale getirildikten sonra umarım yüksek oyuncu sayılarını görürsünüz. Ancak şu an birkaç bug var gibi hissettim girince.
Teşşekürler.Vardı hepsi düzeltildi.

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hep aynı şeyler :pof:

LUCASTIP

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server gayet mükemmel dizayn edilmiş gerek olsun hub gerek olsun lobi gerçekten hakkını veriyor faction arayan arkadaşlar için ise gerçekten muhteşem olucaktır ki şuanda klanınızı kurup gelişebilirsiniz skyblock egg wars gibi modların bulunması gerçekten hoş bir durum serverin biraz daha oyuncu çekmesi ve oyuncu fazla olduğu zaman ilerki zamanlarda gerçekten çok iyi işler başarabileceğine inanıyorum gerçekten çok güzel server

likecraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
buna şöyle deniyor; " alıntı paket " ^_^

manav000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server gayet mükemmel dizayn edilmiş gerek olsun hub gerek olsun lobi gerçekten hakkını veriyor faction arayan arkadaşlar için ise gerçekten muhteşem olucaktır ki şuanda klanınızı kurup gelişebilirsiniz skyblock egg wars gibi modların bulunması gerçekten hoş bir durum serverin biraz daha oyuncu çekmesi ve oyuncu fazla olduğu zaman ilerki zamanlarda gerçekten çok iyi işler başarabileceğine inanıyorum gerçekten çok güzel server
Teşşekürler

buna şöyle deniyor; " alıntı paket " ^_^
Çok yanlış anlamışsınız o sıra Faction pluginimda hata çıkmıştı eski sunucumdan aktarmıştım isim bugu oldu faction_name deil faction yazmam gerekiyordu.
Kolay gelsin.Her önünüze gelene alıntı demeyin.

EGGWARS FULL ALINTI. LINK :
HADI NEYSE BOSVER :D
Türkçeleştirmesi tamamen bana aittir.Maplar sade olarak herkes bi yerden alıntı yapıyor.EGGWars lobisi şuanlık alıntıdır kısa zamanda değişicek!

Güncel ! . Faction +25 Kişide Event Başlıyacaktır .

mts32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
skybloğa bayıldım tanıtımda fly ı görememiştim . bence serverdaki en büyük artı fly olması herkesi bekleriz coin sistemide güzel biraz daha geliştirilebilir coinle açılan sandıklar falan ekleneebilir vs.. :) server güzel gelebilirsiniz.

manav000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Güncel !
> Factiona SUPERKAHRAMANLAR Eklendi !
> Factionda +25 Event Başlıyor !