Playerunknown's Battlegrounds Sistem Gereksinimleri

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
____________________________________________________________________________________________________
Playerunknow's Battlegrounds Sistem Gereksinimleri
____________________________________________________________________________________________________

Hepinize tekrardan merhabalar. Bir başka sistem gereksinimleri konusuyla karşınızdayım. Bu konuda ele alacağımız sistem gereksinimleri Playerunknow's Battlegrounds'ın sistem gereksinimleri olacak. Peki dilerseniz gelin ilk olarak bilmeyenler için nedir bu Playerunknow's Battlegrounds, ne işe yarar? Bunlara bi' açıklık getirelim.

İlk olarak 2017 tarihinde piyasaya sürülen Playerunknow's Battlegrounds, Bluhole Studio tarafından yayınlanmış olup, Brendan Greene tarafından tasarlanmıştır. Oyun şuanda sadece Xbox One ve Microsoft Windows yani PC platformunda oynanabilir durumda. steam'de erken erişim oyunu olarak geçen Playerunknow's Battlegrounds, 69.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile satışta. Oyun çok oyunculu olarak oynanılan bir hayatta kalma oyunu. (Yani en azından benim fikrimce) Oyun steam'de Aksiyon, Macera, Devasa Çok Oyunculu türlerinde gösteriliyor. Oyun, bilenler için H1Z1 oyununa oldukça benziyor. Mantık aynı, grafikler farklı kısaca.(O kadar da farklı değil.) Neyse en iyisi ben daha fazla uzatmadan oyunun sistem gereksinimleriyle sizleri baş başa bırakayım.

Playerunknow's Battlegrounds Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 30 GB kullanılabilir ala

Playerunknow's Battlegrounds Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Win 8 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Intel Core i5-3550 ve ya AMD FX 8150 ya da Eşdeğer bir işlemci
RAM: 8 GB
Gerekli Boş Depolama Alanı: 30 GB
Ekran kartı: GeForce GTX 660 ya da AMD Radeon R7 260X (En az 2 GB belleğe sahip bir ekran kartı modeli)
DirectX: DX 11

Evet, oyunun sistem gereksinimleri bu şekilde. Oyunu tavsiye eder miyiz? Yani, H1Z1 tarzında bir oyun. Günlük 4-5 oyundan fazla oynayınca sıkıyor ama cidden oyunu oynarken keyif alıyorsunuz. Ayrıca oyunu almayı düşünüyorsanız yakında steam Yaz İndirimleri başlıyor. Aklınızda bulunsun. Oyun yaklaşık olarak 30-40 TL civarı arasına düşeceğini tahmin ediyorum. Bir sonraki konumuzda görüşmek üzere.

Son düzenleme:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Bu oyunu War Thunder'in yapımcıları yaptı sanıyorlar..Değil.

Oyun güzel para olsada alsak :para:
(Gene bizim hatamız.Yazar benim türkçeyi katletme savaşına maruz kaldı.)

Moderatör tarafından düzenlendi:

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu oyunu War Thunder'in yapımcıları olan Rus şirketi Gaijin Entertainment yaptı.

Google'da hep ilk geliştirici sonra yayıncı verilirdi. Fakat bu sefer ilk yayıncı sonra tasarımcı verilmiş. Geliştirici verilmemiş. O yüzden yanlış olmuş. Düzeltiyorum.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Google'da hep ilk geliştirici sonra yayıncı verilirdi. Fakat bu sefer ilk yayıncı sonra tasarımcı verilmiş. Geliştirici verilmemiş. O yüzden yanlış olmuş. Düzeltiyorum.
Düzeltmene gerek yoktu. F5 çekeydin çeşke :D

xEmin53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim pc kaldırırmı?
sistem:
Ekran Alıntısı.PNG