bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
1596558505727.png

PlayStation Plus Ağustos Ayında Ücretsiz Olacak Oyunlar

Merhaba değerli Forum Gamer takipçileri ve ziyaretçileri. Bu konumuzda Playstation Plus aboneliliğinin Ağustos ayında ücretsiz olacak oyunlarını tanıtacağım. Arkanıza yaslanın ve kahvenizi yudumlayın.

Playstation Plus'ta bu ay verilecek olan oyunlar benim çok ilgimi çekmedi ancak sizin ilginizi çekebilir. Dilerseniz oyunlara bakalım.

mw2cr-social-share-image.jpg

Call Of Duty Modern Warfare Campaign Remastered

İlk oyunumuz Call Of Duty serisinin efsane oyunlarından biri olan Modern Warfare 2'nin remastered versiyonu. Bu oyun birçoğumuzun kalbinde yer edindi. Ancak bu ayın oyunları arasında yer alması oyuncular içerisinde olay yarattı. Çünkü bu oyunun remastered versiyonu geçtiğimiz aylarda çıkmıştı ve fiyatı da biraz uçuktu. Zaten satın alan oyuncular bu duruma haliyle tepki gösterdi. Bu tamamen kendi görüşümdür ki, zaten Haziran ayı oyunlarının arasında yine bir Call Of Duty oyunu yer almaktaydı. Daha farklı bir oyun verebilirlerdi. Tabi bu ay verilen Call Of Duty benim için bir başyapıt ancak maalesef ki bu her ay Call Of Duty'den bıktığımız gerçeğini değiştirmiyor.

Oyunun kendisine gelecek olursak, oyunun Metacritic skoru 94, kullanıcılar ise oyunu 10 üzerinden 6,4 yıldız ile değerlendirmiş. Oyun özellikle de bizim ülkemizdeki insanlar tarafından çok seviliyor. Oynamanızı tavsiye ediyorum. Oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

FALLL.jpg

Fall Guys

İkinci oyunumuz ise oldukça tatlı gözüken ve bir o kadar da eğlenceli olan Fall Guys adlı oyun. Oyunda sizinle beraber yarışan oyuncuları geçerek parkuru bitirmeniz gerekiyor. Oynarken eğlenebileceğiniz bir casual oyun diyebiliriz. Özellikle arkadaşlarınızla beraber oynarsanız eğlenceniz ikiye katlanacaktır. Oyunumuzu özet geçecek olursak, oldukça tatlı olan bu oyunda amacımız parkurları tamamlayıp, rakiplerinizi geçmek ve bunu yaparken eğlenmek.

Oyun hakkındaki şahsi görüşüm, oyun çok tatlı ve çok eğlenceliye benziyor. Eğer casual oyunları seviyorsanız bu oyun tam size göre. Metacritic skoruna gelecek olursak Fall Guys oyunumuzun Metacritic skoru yeni bir oyun olduğundan dolayı daha belirlenmedi. Lütfen bu oyun hakkında görüşlerinizi yoruma eklemeyi unutmayın.

Konumuz bu kadardı. Playstation Plus ve bu ay verilecek oyunlar hakkında görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sağlıcakla kalın.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
playstation alacaklar dm gelsin xd

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Olsada oynasak ^_^