+ PlotSquared + Turkce Komutlar , Turkce Mesajlar ! +

ESCraftTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
BoneHunter , Güzel Olmuş Teşekkürler PlotSquared'Ten Anliyorsan bir şey Sormak İstiyorum ? Arsaların Boşluk ( YOL ) olan tarafa köprüler yapiyorlar bunu nasil yapiyorlar ?

BurockGame

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
BoneHunter , Güzel Olmuş Teşekkürler PlotSquared'Ten Anliyorsan bir şey Sormak İstiyorum ? Arsaların Boşluk ( YOL ) olan tarafa köprüler yapiyorlar bunu nasil yapiyorlar ?

istediğin gibi yol yapabilirsin kendi blocklarınla kendi design ınla sonra onu plotsquare e kaydediyosun /plot createroadschematic buda komutu yolu yaptıktan sonra bu komutla ekliyosun plugine

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş güzel bi paylaşım da link kırık link koy cünkü bana lazımda konu eskiyse özürdilerim

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0

Biraz araştırayim. Sana özel mesajdan atarım.

KinggCraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SelamınAleykum. Acil lazım bu pluginni türkçesi acaba ne zaman yükleyebilirsin.

KinggCraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Pluginin şuanki sürümünün çevirileri değişmiş. Senin çevirdiğin dosya yeni sürümlerde kullanılamaz artık. :(

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Pluginin şuanki sürümünün çevirileri değişmiş. Senin çevirdiğin dosya yeni sürümlerde kullanılamaz artık. :(
İnşallah yeni sürümünde bir türkçe dil dosyasını çıkaracagım. Ama şu aralar işlerim var.