[PLUGİN İSTEĞİ] Plugin paketi arıyorum.

Scrappers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamlar, iyi forumlar.

Çok uzun bir süredir minecraft'a girmiyorum. Bu yaz arkadaşlar ile birlikte hem eski günleri hatırlayabileceğimiz hemde ufak da olsa bir gelir kaynağı elde etmek amacıyla sunucu açmaya karar verdik. Tabi bu oyundan habersiz kaldığımız süre boyunca sunucularda ne gibi şeyler değişti, nasıl pluginler geldi, neler moda oldu hiçbir fikrim yok.

Tamamen yeni başlayacağımız bu iş için türkçe karakter uyumlu, sürüm bozukluğu yaşamıyacağım bir plugin paketi önerebilirmisiniz ?
ve birde..
Artık insanlar hangi sürümü kullanıyorlar ?

Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

IrfanDuman

Future Development Team
En iyi cevaplar
0
sana en güncel haberleri verebilirim, sana ne lazım onu söylemelisin. Yani eskiden bu işteyken ne kullanıyordunuz ne gibi fikirleriniz vardı söylersen şu anki karşılıkları ve fazlalıklarını yansıtırım. Pakete gelirsen hangi tür istiyorsun, hangisinden zevk alıyorsun onlar önemli

Scrappers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sana en güncel haberleri verebilirim, sana ne lazım onu söylemelisin. Yani eskiden bu işteyken ne kullanıyordunuz ne gibi fikirleriniz vardı söylersen şu anki karşılıkları ve fazlalıklarını yansıtırım. Pakete gelirsen hangi tür istiyorsun, hangisinden zevk alıyorsun onlar önemli

Survival Paketı İstiyorum Sürüm 1.12.2 ve 1.3 uyumlu bi plugın olsa yeterli olcaktır sanırım. farklı mataryler yada skriptler olursa mukemel olurdu ama :D