Plugin İstek (Krallık)

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi forumlar arkadaşlar, mmoRpg serverimde Krallık sistemi kullanmak istiyorum.

faction veya başka bi clan sistemi ile çalışabilicegim. bi bölgeye gidince orayı bi komut veya başka bir şekilde ele gecirmesini istiyorum. biraz bakındım etrafı ama böle birşeye denk gelemedim. bildiginiz pluginler varsa desteklerinizi bekliyorum.

craftZonline - virtuaL

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
krallıklar uzun süre bir kişide mi duracak yoksa minigame gibi 1-2 dk lık mı duracak ?

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
minigame gibi 1-2 dakika istemiyorum hocam - zor bi server olması taraftarıyım :/ malesef user bakımından az olacak ama belirli günlerde savaşlar olacak. anca o zamanlar bölgelerin sahipleri degişecek,

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuncular yerine sen hakem olup kalenin arsasına eklesen ? Çünkü gece girip feth edebilirler belki

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
o uğraştırmaz mı hocam. oyuncular işgal edip kendileri alsalar daha iyi olur gibi, peki minigame tarzı bir plugin biliyormusunuz[DOUBLEPOST=1405628574,1405628025][/DOUBLEPOST]
Oyuncular yerine sen hakem olup kalenin arsasına eklesen ? Çünkü gece girip feth edebilirler belki
2 gün önce QUESTTURK adlı bi server alpha sürümüyle duyuruldu eren hocam. forumda görmüşsünüzdür, ondaki sistemi yapabilirim ama oda beni tadmin etmicek.
kale yapılmış girişi imkansız diyordu yönetici, yanda akan sudan tırmanıp ilk saatte kale yi kendi klanıma aldım :D

mesela kale alındıgı zaman orası o klanın claim i gibi olmasını istiyorum orası onlardan sorunmalı.

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
o uğraştırmaz mı hocam. oyuncular işgal edip kendileri alsalar daha iyi olur gibi, peki minigame tarzı bir plugin biliyormusunuz[DOUBLEPOST=1405628574,1405628025][/DOUBLEPOST]
2 gün önce QUESTTURK adlı bi server alpha sürümüyle duyuruldu eren hocam. forumda görmüşsünüzdür, ondaki sistemi yapabilirim ama oda beni tadmin etmicek.
kale yapılmış girişi imkansız diyordu yönetici, yanda akan sudan tırmanıp ilk saatte kale yi kendi klanıma aldım :D

mesela kale alındıgı zaman orası o klanın claim i gibi olmasını istiyorum orası onlardan sorunmalı.
Biz kendimiz kodladik ve şuanki sistem ele geçiren klan kapilari sandiklari kontrol edebiliyor ve bolgenin sahibi oldugu kesinlesiyor. Ayrica askerde satin alip koruyabiliyorsun 3 ana sistem tamamen biz kodladik bir plugini oldugunu sanmiyorum

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biz kendimiz kodladik ve şuanki sistem ele geçiren klan kapilari sandiklari kontrol edebiliyor ve bolgenin sahibi oldugu kesinlesiyor. Ayrica askerde satin alip koruyabiliyorsun 3 ana sistem tamamen biz kodladik bir plugini oldugunu sanmiyorum
biliyorum hocam plugin yok ölye ama skript clans'ı biraz düzenleyip, azda permisyon yetkisiyle benzerini yaptım :D tabi citisien ile sentry kullanarakda npc satın almayı hallettim sayılır