Plugin nasıl kurulur?

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnternet'e indirmek istediğiniz eklentinin adını yazın ve çıkan adrese girin. Çıkan adresten istediğiniz eklentiyi indirin. Sunucu dosyalarında girin ve "plugins" adlı dosyanın içerisine girin. İndirdiğiniz eklenti adı.jar dosyasını, girdiğiniz "plugin" klasörünün içerisine atın ve sunucuyu yeniden başlatın.

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnternet'e indirmek istediğiniz eklentinin adını yazın ve çıkan adrese girin. Çıkan adresten istediğiniz eklentiyi indirin. Sunucu dosyalarında girin ve "plugins" adlı dosyanın içerisine girin. İndirdiğiniz eklenti adı.jar dosyasını, girdiğiniz "plugin" klasörünün içerisine atın ve sunucuyu yeniden başlatın.
Kardeşim bi plugin varmış tfcneı plugin bu plugin sayesinde Terra fırma craft'ın yapımları gözüküyormuş server için değil

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O plugin ama sunucu plugini değil. Mods kısmına atınca olmuyor mu ?

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam hani plugindi? Şimdi ne ara mod oldu?
Bir moda extra özellik ekleyen mod eklentisi ,-, Severek oynadığım bir mod..

_
Kurulumu manual yapmak yerine, Tekkit launcher indirip arama kısmına TerraFirmaCraft yazıp otomatik kurdurabilirsiniz :p böylece size NEİ eklentisi de veriyor.
Birkaç mod daha isterseniz o paketin üzerine ekleme yapabilirsiniz.

Dark1235a

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bildiğim kadarıyla hem servere hemde normal single player oyununda plugin kulana biliyoz mesela revenge bu plugin hayvanlara vurunca size saldırmasını sağlıyor fakat ben bu plugini nereye atıcağmı bilmiyorum single playerde ben bunu bugün öğrenmeye çalışacam sana söylerim bulursam