Yardım plugin sorunu

efekanss123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8
sunucumuzda kumlar yere düşmyor ve altındakini kırınca yok oluyo oraya gidince ilerleyemiyoruz hangi plugin den dolayı kaynaklandığını bilmiyorum mineresertlite worldguard dan kaynaklanabiliceğini düşünüyürouz yardım edebilicek varmı nasıl düzeltebiliceğimiz hakkında

135120

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2
Olayın plugin kısmına girmeden önce şunu diyeyim. Basit bir minecraft hatası olabilir. O kırdığın blokların olduğu yere sağ tıkla, geri gelmiyorlarsa söyle, o zaman plugin ile ilgii yardım edebilirsem ederim.

efekanss123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Olayın plugin kısmına girmeden önce şunu diyeyim. Basit bir minecraft hatası olabilir. O kırdığın blokların olduğu yere sağ tıkla, geri gelmiyorlarsa söyle, o zaman plugin ile ilgii yardım edebilirsem ederim.

sadece belli bi alan içinde öyle oluyo diğer yerlerde kum düşüyo galiba sorun deil ama nasıl çözülüceğini bulamadım
ve sağ tıklayınca düzelmiyo

Son düzenleme:

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Bölgedeki wg yi(bölgede wg var ise) kaldırmayı deneyiniz, eğer olmazsa world guard pluginin yedeğini alıp kaldırmayı deneyiniz.

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
/stoplag -c yazıp dener misin?

efekanss123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok pardon yazdıklarınızı daha yeni gördüm
denedim ama işe yaramıyor 2side gm 0 dayken sağ tıklayınca geliyo ama yere düşmüyo bloklar

Son düzenleme: