Plugin yazmaya başlayacağım yardım/tavsiye edecek kişiler aranır

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Plugin yazmaya başlayacağım yardım/tavsiye edecek kişiler aranır.Sadece napcağımı söylesin gerisini hallederim javanın çoğunu biliyorum

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Skript İle Başlaman Daha Faydalı Olurdu Çünkü Pluginler Baya Sabır Ve Uğraş Gerektirirler Genede Seni Caydırmak İstemem Plugin İstiyorsan Onunla Başlamalısın Yabancı Dilin Sağlamsa Youtube'den İlgili Videoları İzleyip Gelişmelisin Burayada Eksik - Hata Olursa O Konularda Yardım İstemelisin

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Skript tercihimdir.
Ama tabii ki ilerde bukkit yazman mutlaka gerekecek mesela ben skriptten başladım şu an plugin yazarıyım.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
benim java baya iyi java tamamen biliyorum gibi görünüyor normal java ile alakası varmı yani skript yazıp ondan ustalaştıktan sonra plugin yazayım yani ?
peki skript ve plugin arasında ne fark var?

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Skript daha pratik ve kolay yoksa başka yönü yok ama skriptte bukkitde olduğun kadar özgür olamazsın.

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skript daha pratik ve kolay yoksa başka yönü yok ama skriptte bukkitde olduğun kadar özgür olamazsın.
Skriptte şu anki versiyon ve ekstra versiyonlarini katarsan bukkitle yapilan herşeyde skriptte var oldugunu görürsün istedigin eventmi yok 3-4 condition birleştirip istedigin eventi oluşturabilirsin. Yani profesyonelligi var bununda

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
tamam yazmaya başlayacağım tavsiye için teşekkürler