Plugine başladım yardım

AyavefeTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Plugin yazmaya başladım fakat Skript gibi kolay olmaması gibi skunity e benzer dev bir kod rehberide yok. Yani varsa atabilir misiniz? Eventlerin falan bulunduğu bir site rehber falan.

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
absululi doğru önce java öğren (plugin yazmaya yetecek kadar) sonra yazarsın be gülüm
Katılıyorum. İlk 20 ders yeterlidir normalde. Daha ileri gitmek istiyosan tüm dersleri izleyebilirsin. Yetersiz gelirse yabancı kanallara bakabilirsin.

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katılıyorum. İlk 20 ders yeterlidir normalde. Daha ileri gitmek istiyosan tüm dersleri izleyebilirsin. Yetersiz gelirse yabancı kanallara bakabilirsin.
20 den sonra jframe :D mc de jframe mi açacan napıcan :D

<<< Bu çocuk plugin kodlayarak java öğrendi

*ve okuyanların beyni yanar*
kesinlikle javayla hiç bi işim yoktu ama çok acı bi olay gerçekleşiyor tersten başlayınca bir hata sizi 1 ay geriye götürüyor. 1 ayda o sorunu çözmek için javayı öğreniyorsun ki bunun yerine direk java da öğrenilebilirdi tamamı :(

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
20 den sonra jframe :D mc de jframe mi açacan napıcan :D

kesinlikle javayla hiç bi işim yoktu ama çok acı bi olay gerçekleşiyor tersten başlayınca bir hata sizi 1 ay geriye götürüyor. 1 ayda o sorunu çözmek için javayı öğreniyorsun ki bunun yerine direk java da öğrenilebilirdi tamamı :(
Hayır hayatımda hiç java ders videosu vb şeyler izlemedim ve java öğrendikten sonra C#'da basit şekilde öğrendim :D
(Hala da izlemiyorum (java) bilgim minecraft için yeterli :p)

*Şu anda C#'da XNA kullanarak oyun kodluyor.*