Pluginer Aranır (Survival Games'den Anlayan) !!! Skype: ibrahimipek.34 (Yaş: 12-13)

ibrahimipek34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Hunger Games (Survival Games) Server'ı Açmak İstiyoruz Ama Arakadaşımın Pluginlerden Anladığını Düşünmüyorum Spawnı Hazır, Youtube'da BayCILGIN ile Konuşup Ondan Reklam Aldım, Oyun Mapleri (SG 4, Breeze İsland vb.) Hazır. (NOT: 13 Yaşındayım Kendi Yaş Grubuma Hitaben Bu Gönderiyi Yazıyorum)
Benim Çıkarım Ne Olucak Diye Soruyorsanız 17.000 Binlik Ve 7.000 Binlik Olmak Üzere 2 Tane Facebook Grubum Var Server'ın Reklamını Oradada Yapıcağız Yani Server Kolay Büyüyecek Ve Sizde Ünlü Bir Pluginer Olucaksınız :D 2 Tane Moderatör Var Biri Kuzenim Biride O Bahsettiğim Pluginer Arkadaş, Server'ı Serverbutik.com'dan 45 TL'lik 50 Kişilik 3 GB Ramli Almayı Planlıyoruz. Lütfen 13-12 Yaş Altı Ben Pluginerım Diye Mesaj Atmasın (Amacım Küçüklerle Alay Etmek Değil Amacım Tecrübeli Birini Bulmak) (100 TL Sermayemiz Var) Server'ı 1 Hafta İçinde Açmak İstiyoruz :)

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş bunları yapmama gerek yokki.Zaten pluginer op oluyor ve neredeyse tüm yetkileri oluyor.[DOUBLEPOST=1440051887,1440051706][/DOUBLEPOST]Bu arada gerçekten sgden anlarım bir arkadaşla bayağı büyük bir server açmıştık adıda Pap Serverdi Plot Army Pro

aripoyKOYAR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Skype poyrazari Survival games kolay bir plugin 1 hafta içinde %100 açabiliriz ekleyin konuşalım yaşım 14 bu araa

glowworm20

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Plugin uzmanıyım ayrıca pvp ve redston birinciliğim var yaşım 13 skype adresim : glowworm.20