Pluginer Aranır (Survival Games'den Anlayan) !!! Skype: ibrahimipek.34

ibrahimipek34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Hunger Games (Survival Games) Server'ı Açmak İstiyoruz Ama Arakadaşımın Pluginlerden Anladığını Düşünmüyorum Spawnı Hazır, Youtube'da BayCILGIN ile Konuşup Ondan Reklam Aldım, Oyun Mapleri (SG 4, Breeze İsland vb.) Hazır. (NOT: 13 Yaşındayım Kendi Yaş Grubuma Hitap Ediyorum)
Benim Çıkarım Ne Olucak Diye Soruyorsanız 17.000 Binlik Ve 7.000 Binlik Olmak Üzere 2 Tane Facebook Grubum Var Server'ın Reklamını Oradada Yapıcağız Yani Server Kolay Büyüyecek Ve Sizde Ünlü Bir Pluginer Olucaksınız :D 2 Tane Moderatör Var Biri Kuzenim Biride O Bahsettiğim Pluginer Arkadaş, Server'ı Serverbutik.com'dan 45 TL'lik 50 Kişilik 3 GB Ramli Almayı Planlıyoruz. Lütfen 13-12 Yaş Altı Ben Pluginerım Diye Mesaj Atmasın (Amacım Küçüklerle Alay Etmek Değil Amacım Tecrübeli Birini Bulmak)

Son düzenleme:

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiyede survival geyms "pluginırı" olup ünlü olmak
düşündürücü[DOUBLEPOST=1439990878,1439990799][/DOUBLEPOST]Ayrıca konu yeri de yanlış

ibrahimipek34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
her şey Tamam Ama Pluginer Eksik. Sadece Pluginer Lazım Lütfen :D

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
2,99 a yaparım .s

*tabii ki yapmam.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
6 yaşında kuzen var çok güzel "D,F" ve "K,L" tuşlarına hızlı hızlı vuruyo böyle olur mu ? Bir de dahil olduğun yaş grubuna küçüklerle alay etmek falan diyince güldüm. Sezarın hakkı Sezar'a.

Umarım bulursun.

ibrahimipek34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaw Ben Kendi Yaş Grubuma Hitap Ediyorum Size Noluyo[DOUBLEPOST=1439992525,1439992490][/DOUBLEPOST]
6 yaşında kuzen var çok güzel "D,F" ve "K,L" tuşlarına hızlı hızlı vuruyo böyle olur mu ? Bir de dahil olduğun yaş grubuna küçüklerle alay etmek falan diyince güldüm. Sezarın hakkı Sezar'a.

Umarım bulursun.
saol :D

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teneke adında bir tanıdıgım var hızlıca flood yapabiliyor istersen al onu pl olarak hızlıca yazar size hemen .)
hangi konuya gitsem o var :)

ibrahimipek34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın Skype'ını Atarmısın. Saol Bu Arada Benimle Alay Etmeden Düzgün Cevap Yazdığın İçin :)

ibrahimipek34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
La Şöyle Yapmayın Adam Ciddiye Alınıyorum Zannediyo Pardon Çocuk.
Bak Sanırım Kızsın Ve Seni Uyardım Benden Büyük Olabilirsin Ama İsmetRG Gibi Bazı Youtuberlarda Benim Söylediklerimi Söylemeketen Bıktı Sanırım Erkekte Olabilirsin Profil Fotoğrafında Kız Resmi Olabilir Bak Büyüğümsün Ve Ben Sana bir şey Demedim Ve Ben Kendi Yaş Ortalamama Hitaben Yazdım O Gönderiyi.

R

Reloven

Ziyaretçi
Bak Sanırım Kızsın Ve Seni Uyardım Benden Büyük Olabilirsin Ama İsmetRG Gibi Bazı Youtuberlarda Benim Söylediklerimi Söylemeketen Bıktı Sanırım Erkekte Olabilirsin Profil Fotoğrafında Kız Resmi Olabilir Bak Büyüğümsün Ve Ben Sana bir şey Demedim Ve Ben Kendi Yaş Ortalamama Hitaben Yazdım O Gönderiyi.
bir şey Demedimki :) Arkadaşlar Dalga Geçiyor Seninle Söylediklerim Onlara Yani Np. İnş Bulursun Aradıgın Kişiyi.

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Bak benden sana bir tavsiye bence şu zamanlarda açma server felan -_- ciddiyim bak dalga felan geçmiyorum sen en iyisi şu an oyna başkalarının serverlerinde kendi serverni ise 1 2 yıl sonra aç yani bu bir tavsiye yanlış anlama ama