Pluginer araniyor Hub paket yapana 60 tl

J3YDeLi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
creative 15 dakikamı alır o da pluginleri indirme ve %100 türkçeleştirme sürem. Faction da sıkıntı değil sizde mapler hazır ise kaliteli bir sunucu için uğraşmak gerek ama oynanabilir bir faction için bana 2-2.5 saat verin. OITC basit fakat pluginde editlemeler yapılması gerek. Tabelalar bungeecord destekli TeleportSign (ismini karıştırmışda olabilirim.) kullanılabilir. Yada varsa pluginlerin bungeecord destekli tabela sistemleri olabilir. MiniGames olarak yapabileceklerim, Spleef, tnt run, paintball (öğrenme aşamasındayım). SG için biraz vaktinizi alıcam.
Cuma gunune kadar hepsini hallet cuma pc gircem giremiyom suan test edicez basla

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SonOyuncudaki adamlar java,skript uzmanlarıdır.
Kendi eklentilerini yazarlar.
Sen kendi eklentini yazıyor musun yoksa config editlemekten,kod düzenlemekten başka yaptığın bir şey yok mu ?
Demek istediğim o değil. Eğer öyle bir şey olsa piyasada boş (en azından bir server için çalışmayan) bir sürü minecrafta eklenti yazan insanlar var. Istersem onlara eklenti yazdırabilirim ücretli-ücretsiz. Yanlış mıyım? Üstelik dediğim gibi config editleme olayı SURVİVAL VE FACTİON İÇİN GEÇERLİ OLABİLIR FAKAT HUB SUNUCU LAR İÇİN ( bilmiyorum sizin varmı sunucunuz) GEÇERLİ DEĞİL. İŞİN İÇİNE BUNGEECORD GİRİNCE 5.SINIFTA BUNU YAPMAK İÇİN CİDDEN ZEKİ OLMAK LAZIM SADECE INGİLİZCE YETMİYOR. Derdimi anlatabildiysem ne mutlu bana. Şu an yapıcağım sadece config editleme değil, aynı zamanda bungeecord pluginlerinide Birbirine Uyumlu olacak şekilde düzenleme. BungeeCord şu yüzden de zor; pluginlerin çakışma ihtimalleri fazla

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
İnsanlarda para çok olunca yaparlar istediklerini. Biz karışmayalım.

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Malesef pek zor değil.
Bungecoord normal insanların kullanması için yapılmış bir program.
İçeriği ne kadar zor olabilir ? Dediğim gibi basit olmak zorunda çünkü sunucu sahiplerinin bu işlemi basit bir şekilde yapabilmesi için yazılmış.
Şuna zor mu diyorsun ?
http://www.spigotmc.org/wiki/installing-plugins-on-bungeecord/
Malesef onada zor demiyorum :) Tabiiki insanların zor olan birşeyi kullnmayacak ve iflas yada herneyse edeceklerini bildikleri kesin. Fakat BungeeCord pluginleri yapımında ( birçoğu) bunu düşünmediği için bazı hata ve çakışmalar bulunabiliyor. Zaten yüklemek kolay yükledikten sonra ne olacağı önemli.

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gözünü para bürüdüğünden dolayı ve ben ne tarafa sen 'çok zor iş' kökü salsan kuruttuğumdan dolayı yeni kökler ekleyip diğer köklerin küllerine üflemeye devam ediyorsun sadece.
Bu kökünüde kuruturdum ama parayı cidden çok istiyorsun o yüzden en iyisi ben şöyle yapıyım. 'Haklısın cidden çok zor iş'
Buyrun siz yapın o zaman. Ayrıca para göz biri olsam sunucumdan kazandığım parayı serveri geliştirmekle harcamam, yerdim

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Oturdum düşündüm ciddi ciddi.
Siz bıraktım kaynak kodunu filan config'den editleme için bile 60 TL veriyorsanız millete helal olsun daha bir şey demiyorum 2 saate o plugin'lerin çevirisi de ayarı da hazırlanır.
Bence bunun yerine direk kendin bazı şeyleri yapmayı öğrenip geri kalan para ile bir minigames fikrini haya geçirmek için yabancı bir geliştirici ile görüşe bilirsin.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Oturdum düşündüm ciddi ciddi.
Siz bıraktım kaynak kodunu filan config'den editleme için bile 60 TL veriyorsanız millete helal olsun daha bir şey demiyorum 2 saate o plugin'lerin çevirisi de ayarı da hazırlanır.
Bence bunun yerine direk kendin bazı şeyleri yapmayı öğrenip geri kalan para ile bir minigames fikrini haya geçirmek için yabancı bir geliştirici ile görüşe bilirsin.
Yapacak bir şey yok, basit işlerde olsa bizde ekmeğimizi benzer yollarla kazanıyoruz. Özellikle böyle arkadaşlar bulduğumuz milyoner falan oluyoruz.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
valla insanlar uçmuş ben skript yazmayı 1 ay da öğrendim şimdi ise daha rahat oluyor her şey götümü yırtıyorum eclepsi de bazı şeyler öğrenmek için bu foruda çıkan tüm pluginleri indirip kontrol ediyorum nasıl yapmışlar diye nerede hatta var deye kendim paket yapıyorum ki bu süre ( 1 ayı geçe biliyor ) ama anlamıyorum adam sadece türkçeleştirecek renk ve fly vericek 60 lira kazanacak hub sunucu açmak sadece emek ister yoksa hiçbir şey yok tek kişide yapıyorum herşeyi daha yavaş ama daha kaliteli oluyor b22u arkadaş ise hemen 60 lira için dönüyor zor filan ben ayarlarım tarzı şeyler ben bu arakadaşa desem ki sikript yaz ecilepside command kur '' 0 '' bilgi olacak ama burada gelmiş 15 dk da kurulur ondan sonrası önemli diyor lobby için command sing indir autme den chat i yasakla WE ile hız ver itemlere komut vericeksen plugin indir tamam :) Lobi eee diger sunuculara gidiş ise bungee portal tek sunucu ise multi verse portal :) ama ben 60TL veren arkadaş yerine gider spigot 'dan ücretli plugin alırdım sunucumda farklılık olurdu hiç değilse :) haksızmıyım @TheProfessional;
( Autme degimişim yanlışıkla al sana chat kapama skripti )
Kod:
on chat:

if player doesn't have permission "lobi.chat":
        cancel event
        send "<cyan>Lobide Chat Kapalidir." to player

Son düzenleme: