Pluginer araniyor Hub paket yapana 60 tl

ChromTR

Zombi Katili
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Daha kendinize 1 hub paketi yapamazken bile hub açmak ne kadar mantıklı bilemiyorum ?

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
60 Tl az para değil ve sen o pluginlere o kadar vericeksen o senin biliceğin iş.İnternet boşa yok araştırmadan hemen hazıra konmayın."Öğrenmek ayıp değil öğrenmemek ayıp!".Şurada 1-2 gün uğraşıcak ve 60 tl alıcak çok mantıksız.60 tl vericeksen tüm pluginleri teker teker indirip editleyip buglarını kapatıcaksın ki 60 tl alabilesin.Tabi ki senin kararına her zaman saygı duyarım iyi forumlar.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
60 Tl az para değil ve sen o pluginlere o kadar vericeksen o senin biliceğin iş.İnternet boşa yok araştırmadan hemen hazıra konmayın."Öğrenmek ayıp değil öğrenmemek ayıp!".Şurada 1-2 gün uğraşıcak ve 60 tl alıcak çok mantıksız.60 tl vericeksen tüm pluginleri teker teker indirip editleyip buglarını kapatıcaksın ki 60 tl alabilesin.Tabi ki senin kararına her zaman saygı duyarım iyi forumlar.

ya ben susacağım yoksa ağır konuşacağım bu kardeş ' e araştırmadan bilmeden böyle sunucu açıyorlar sonra Türkiyede düzgün java kodlayan skript bilen yok farklılık yapılması lazım :) Biz öğrenelim adamlar hazır pluginler ile server açsın :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
ya ben susacağım yoksa ağır konuşacağım bu kardeş ' e araştırmadan bilmeden böyle sunucu açıyorlar sonra Türkiyede düzgün java kodlayan skript bilen yok farklılık yapılması lazım :) Biz öğrenelim adamlar hazır pluginler ile server açsın :D
Bu olayın Java veya Skript ile alakası yok, sadece üşengeçlik.

J3YDeLi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Param var alıyorum,paran varsa sende al sanane.

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
üsengeclik op ):
gaymachine22 nin kendini pluginer sanıp(pluginer neyse) özgüveni ultra op )):
config.yml editlemekte ne var.

60 tl yi ben vericem sana ama suraya açık olarak Hub için bukkit ve bungeecord pluginlerini istiyorum, herkes faydalanır, herhalde kimse ücretsiz dağıtılan pluginleri birlestirip 60 tl ye satıcak kadar yüzsüz olamaz ):
gaymachine22 değil toymachine22. Sen niye her yerden fırlıyosun arkadaşım. Forum kurallarını okumdaınmı, konuyu baltalama amaçlı yorumlar yasak

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadası yanlıs yönlendiriyosun. Fırlarım tabii ki. Amatör bi paket yapıcaksın, ki paket devride eskidi bence. Yapabiliyosan adamın dediğine göre açarsın projeni eklersin pluginine, gelmissi hazır pluginleri toplayıp ücretli satıyosun. Sende bilmediğin konulara fırlama olurmu.
Yukarıdaki yorumlara bakarsan arkadaşın ne istediğini resimlerde görebilirsin, link var. Şöyle diyeceğinii biliyorum "Sadece GroupManagere mi 60 TL alacaksın?"; Hayır tabikide, bu işin pluginleri toplaması var, ( varsa ) içindeki mesajları GEREKSİZ OLANLARI BİLE türkçeleştirme var + bu türkçeleştirme öyle 5.SINIF inglizcesiyle de olacak bir şey değil. Haklısın, işini ciddiye almayan insanlar hazır paketlerden vs vs. plugin elde edebilir. Ama sizi temin ederim ki pluginleri bukkitin sitesinden indirip kendim editledim. HA, şunu da diyeceksini,z ki "Bende config editlerim ne var", Tekrar söylüyorum iş (en azından benim yaptığım) bu kadar basit değil. Diyeceksin ki"bukkitin sitesinden bende indirip türkçeleştiririm ne var?". O da o kadar kolay değil. Bu pluginler arasında ( hiç yaşamadım ama) virsülü pluginler olabilir. Bu pluginler sunucunuzu veya indirdiğiniz bilgisayarı bozabilir. Bukkit yetkilileri bildiğim kadarıyla gerekli taramaları yapıyorlar fakat gözlerinden kaçan bir yer olabilir. Yada bir plugini indirirsiniz ve o plugin sadece isimden ibaret çıkar. Cidden Pluginleri kendi toplayan arkadaşlıarımın da işleri plugin kodlayanlar kadar olmasada yakın derecede zor. Tartışmak istemiyorum iyi günler

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konuyu bu kadar tartışmaya hiç gerek yok boşa zamanınızı harcamayın sonuçta @J3YDeLi kendi hür iradesiyle satın alıcak kendisine başarılar diliyorum ve lütfen tartışmıyalım.

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
valla insanlar uçmuş ben skript yazmayı 1 ay da öğrendim şimdi ise daha rahat oluyor her şey götümü yırtıyorum eclepsi de bazı şeyler öğrenmek için bu foruda çıkan tüm pluginleri indirip kontrol ediyorum nasıl yapmışlar diye nerede hatta var deye kendim paket yapıyorum ki bu süre ( 1 ayı geçe biliyor ) ama anlamıyorum adam sadece türkçeleştirecek renk ve fly vericek 60 lira kazanacak hub sunucu açmak sadece emek ister yoksa hiçbir şey yok tek kişide yapıyorum herşeyi daha yavaş ama daha kaliteli oluyor b22u arkadaş ise hemen 60 lira için dönüyor zor filan ben ayarlarım tarzı şeyler ben bu arakadaşa desem ki sikript yaz ecilepside command kur '' 0 '' bilgi olacak ama burada gelmiş 15 dk da kurulur ondan sonrası önemli diyor lobby için command sing indir autme den chat i yasakla WE ile hız ver itemlere komut vericeksen plugin indir tamam :) Lobi eee diger sunuculara gidiş ise bungee portal tek sunucu ise multi verse portal :) ama ben 60TL veren arkadaş yerine gider spigot 'dan ücretli plugin alırdım sunucumda farklılık olurdu hiç değilse :) haksızmıyım @TheProfessional;
( Autme degimişim yanlışıkla al sana chat kapama skripti )
Kod:
on chat:

if player doesn't have permission "lobi.chat":
        cancel event
        send "<cyan>Lobide Chat Kapalidir." to player
Mesajını alıntı yaptığıma bakma sadece sana değil tüm arkadaşlara diyorum bunu, Buyrun siz yapın bedavaya o zaman, ilk yorum attığım zaman para IHTIYAÇ'ım vardı ama şu an Allaha şükür yok. Cidden ihtiyacım olmasa konuya girmezdim bile. Insanın GURUR yada saygınlığını baltalamak için elinizden geleni yapıyorsunuz. İnsanları ezerek ( daha doğrusu çalışarak ) biryere varamayacağınızı anlayın artık. Cidden forumdan soğutuyorsunuz.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben yaparım dedimi hatırlamadım :) heleki benim sunucum değil ise neden yapayım ve sen sayğınlık dan bahsediyorsun :) Lütfen para ya ihtiyacın var paket yap veya skriptler kodla özel sadece sana ait gel burada paylaş ben emeklerini isteyenlere para ile satmasın demiyorum ki bedava pluginlerle heleki dev bukkit den kolayca bulabileceğin şeyler için karşılıkla diyorsun lütfen hattanın bedelini bizlerden değil kendinden çıkar.

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben yaparım dedimi hatırlamadım :) heleki benim sunucum değil ise neden yapayım ve sen sayğınlık dan bahsediyorsun :) Lütfen para ya ihtiyacın var paket yap veya skriptler kodla özel sadece sana ait gel burada paylaş ben emeklerini isteyenlere para ile satmasın demiyorum ki bedava pluginlerle heleki dev bukkit den kolayca bulabileceğin şeyler için karşılıkla diyorsun lütfen hattanın bedelini bizlerden değil kendinden çıkar.
ilk olarak henüz paket yapmış değilim ki arkadaşa ücretsiz yapıcaktım sonradan para sıkıntım kalmadığı için. Fakat arkadaş beni oyalayınca yapmadım. Konu kapandı ama tartışmaya devam ediyoruz, garip :/ . Ve bende benim saygınlığımdan bahsettiğimi hatırlamıyorum sen neye dayanarak "Ne saygınlığından bahsediyorsun?" - Yazılı olarak yazmasan da ima ettin - sorusunu sordun anlamadım.