Pluginer aranıyor

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Diğer
Sunucu IP Adresi
şuanyok
Merhaba arkadaşlar sunucumuzda çalışacak arkadaşlar aramaktayız Gerekli olan rol : pluginer Kurulacak 1.16.5 sunucumuzda ilk ayın kirasını çıkarttıktan sonra satılacak viplerin %10 u o arkadaşa verilecek ve bu server kapanana kadar devam edecektir.
Elimizde 8 günlük server mevcut 10 gb.
Serverin süresi bittikten sonra hamachi üzerinden devam edilip serverin bütün işleri bittikten sonra yeniden makine siparişi verilecektir.
Pluginer arkadaşın yapması gereken bazı şeyler
-Kanlı ay sistemi
-Lonca -
Mevsimler
-Boss ama bu boss elitemobs plugini olursa daha iyi olur.
- Büyü sistemi oyuncular silaha demirci gibi bir yerden büyü basacak bunlar extra can gibi şeyler verecek
-Npcden görev alma ama menü şeklinde değil oyuncu ile sohbet eden npc oluyor ya onun gibi
-Rütbe ama seviye şeklinde biz ayarladık bir yere kadar ama nerede kaldık hatırlamıyorum

Son düzenleme:

TheBitcoin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
(Yetkililer Şu yazdım 2 şeyi silebilirmi Silme yerini bulamadım yanlış yazdım

TheBitcoin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar sunucumuzda çalışacak arkadaşlar aramaktayız Gerekli olan rol : pluginer Kurulacak 1.16.5 sunucumuzda ilk ayın kirasını çıkarttıktan sonra satılacak viplerin %10 u o arkadaşa verilecek ve bu server kapanana kadar devam edecektir.
Elimizde 8 günlük server mevcut 10 gb.
Serverin süresi bittikten sonra hamachi üzerinden devam edilip serverin bütün işleri bittikten sonra yeniden makine siparişi verilecektir.
Pluginer arkadaşın yapması gereken bazı şeyler
-Kanlı ay sistemi
-Lonca -
Mevsimler
-Boss ama bu boss elitemobs plugini olursa daha iyi olur.
- Büyü sistemi oyuncular silaha demirci gibi bir yerden büyü basacak bunlar extra can gibi şeyler verecek
-Npcden görev alma ama menü şeklinde değil oyuncu ile sohbet eden npc oluyor ya onun gibi
-Rütbe ama seviye şeklinde biz ayarladık bir yere kadar ama nerede kaldık hatırlamıyorum
Discord ismini atarsan konuşabiliriz

TheBitcoin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
(Yetkililer Şu yazdım 2 şeyi silebilirmi Silme yerini bulamadım yanlış yazdım