HardBone

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adım
Burak Can
Yaşım
14
Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri
Op SkyBlock Emek SkyBlock
Sahip Olmak İstediğim Yetki
Pluginer
Sunucu IP Adresiyok..
Merhaba, ben adım Burak, 2014 yılında Minecraft ile tanıştım. Sunucu işlerine ise 2015 yılında giriştir. Toplam 4 yıl 8 aydır Minecraft oynuyorum, 3 yıl 8 aydır ise sunucu işleri ile ilgileniyorum.

Kendime başıma şöyle bir karar verdim;
Benim gibi sunucu işlerine merak salmış bir şahısın sunucusunda pluginer olmaya karar verdim. Yeni paralı sunucu açacak, açtığında başarılı olabileceğini düşünen, oyuncu getirebileceğine inanan şahısın sunucusunda yetkili olmak istiyorum.

=-Bilgilerim/Özelliklerim-=
Adım : Burak Can
Soy Adım : İletişim Sırasında Vereceğim.
Kaç Yıldır Minecraft Oynuyor? : 4 yıl 8 ay
Kaç Yıldır Sunucu İşleriyle İlgileniyor? : 3 yıl 8 ay
Kaç Yıldır Pluginerlik Yapıyor? : 3 yıl 8 ay
Kaç Sunucuda Yetkili Oldu? : 15
4 Yıllık Minecraft Hayatında Kaç Kez Sunucu Açtı? : 24
Günlük Aktiflik Durumu : 1 saat 30 dakika (Değişkenlik göstterebiliyor.)
Komut Bilgisi : %100 üzerinden %92
Plugin Bilgisi : %100 üzerinden %88
Neler Yapabilir? : Pluginleri Türkçeleştirebilirim, yeni pluginler keşfedebilir bunlar üzerinde çalışıp sunucuya ekleyebilirim. Hazırlanmış bir plugin paketini tekrardan editleyebilirim. Hazırlanmış bir plugin paketindeki sunucu adlarını, yazılarını, reklamlarını değiştirebilirim. Kitleri, yetkileri, rütbeleri, permleri vs. herşeyi ayarlayabilirim. Skriptleri editleyebilirim. Hazır bir skriptteki reklamları yazıları vs. herşeyi değiştirebilirim.

İletişim Bilgilerim
Discord : ຮw ᕒƤԼ ƛƳЄƦᓬ#9755

Penlador

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum ben bir mimarım ve senle saatlerimiz dahi her şey uyuşuyor seninle bir ekip kurup aynı serverda devam etmek isterim. Birlikte bir ekip kuralım ve iyi bir server için tüm serveri baştan yapalım. Bu ekibin kurucularından olmak istersen: Penlador#9570 (discord) yazman yeterli sohbet edip detaylı olarak konuşalım.

DarqLord41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
HardBone, dc adında hata var. Son halini atarsan iyi olur. Ben seni, penlandor u alırım.
Penlador a da istek attım.