Pluginer ım Server Arıyorum. Ciddi Ve Güvenilir Kişiler Baksın

Arda54bilgi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Yaklaşık 6 Yıldır Online Olarak Minecraft Oynuyorum Ver 1 Yıl Aradan sonra oyuna geri döndüm bu yüzden de kendime bir meşguliyet olarak server arıyorum pluginlerden iyi anlıyorum ve Factions hakkında her şeyi ve komutları biliyorum script te yazabiliyorum kimsenin ekmeğinde gözüm yok sadece dediğim gibi meşguliyet için böyle bir işe kalkışıyorum mesajlarınızı bekliyorum lütfen güvenilir kişiler mesaj atsın Bildiğim Bazı Pluginler;WorldEdit,Announcer,ChestWarp,BungeeCord vs.

ADIM:Arda
Geri Kalan Bilgilerim; skype vs. burdan paylaşmıyorum

KazimK_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bungeecord bir plugin değildir dostum :) Bungeecord senin sunucun üzerinde bir köprü kurup seni o sunucudaki diğer oyun sunucularına bağlar. Ayrıca bu devirde kimse pluginerim diye geçinmemeli bence Kaliteli bir Skripter olabilir o zaman Skripterim dersin fakat pluginer cok sacma bir kavram Java plugin development bilgin olması gerektigini düşünüyorum!

KingAmdin_YT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kafamda bir soru var. Pluginlerini ayarlayan kişiye ne denir? Configer?

KingAmdin_YT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Buna bana göre hiçbir şey denemez çünkü hiç bilmeyen bir adama kısaca anlatsan bile rahatça config düzenleyebilir :)
Evet dediğin mantıklı. İngilizce bilen configi iyi anlar ama maalesef ki plugin dosyalarıyla ilgilenenlere pluginer diyorlar. Bence Skripter Pluginer vs. kavramların hakkında bir konu açıp herkesi bilgilendirmemiz lazım. :)

KazimK_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet dediğin mantıklı. İngilizce bilen configi iyi anlar ama maalesef ki plugin dosyalarıyla ilgilenenlere pluginer diyorlar. Bence Skripter Pluginer vs. kavramların hakkında bir konu açıp herkesi bilgilendirmemiz lazım. :)
kesinlikle katılıyorum! bu devirde zaten sunucu açacak olup plugin configlerinden anlamayan biri varsa kesinlikle sunucu açmamalı!

WaniesNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BUYRUN GELİN TANIŞALIM ÇAY , KAHVE İÇELİM :cay:

Discord : QkjRXf

TitanyumSky

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba
Ben 30gb sunucu açtım pluginer olur musun?
Opskyblock,Bedwars,Skywars ve the bridge yapmayı düşünüyom
server hub(çeğirdek)
Ama
Server bitene kadar hamachile giriş vardır.
Discord: TRmsurer21YT#5726