| PLUGİNPAKETİM & OLYMPOSBT | Tüm Yetkililerinden Özür diliyorum.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
KONU HAKKINDA

Dün eski çalıştığım bir sunucunun bana ve ekibimdeki arkadaşlarıma küfür etmesi üzerine, üstelik dinimize de küfürler etmesi üzerine, kullanmış oldukları plugin paketi ve mapı burada paylaştım. Fakat o arkadaşlardan çok bu paketi ve mapı paylaşmam, pluginpaketim ve olymposbt ekibine zarar verdi. Kendilerinden sizlerin huzurunda özür diliyorum, bir daha böyle bir şeyin yaşanmaması için elimden geleni fazlasıyla yapacağıma söz veriyorum. Ben uzun zamandan beri piyasadayım. Bu olayın çok değerli Metin abim ve Uğur kardeşime zararlar vereceğini bilmiş olsaydım zaten böyle bir şeye kalkışmazdım. Herkesin huzurunda kendilerinden tekrar özürümü diliyorum ve gerisini kendilerine bırakıyorum. Her türlü şeyi yapmakta haklılar, üzgünüm. Aileme ve Dinimize ağır küfür eden kişiliksizlere ceza vermek istedim. Fakat nerden bilebilirdim ki konu buralara gelecek. Gerçekten yapmış olduğum şey için pişmanım, bu saatten sonra kendilerine her türlü konuda elimden geldiğince destek olacağım. Umarım hatamı hoş görürler ve beni affedebilirler.
Tekrardan,
PLUGİNPAKETİM & OLYMPOSBT EKİBİNDEN ÖZÜR DİLİYORUM!

Moderatör tarafından düzenlendi:

Emristyy

Overisty Universe
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@ByArtem323 gibi dostuma böyle yanlış yapılması bana çok dokundu umarım bir daha böyle bir hataya düşmessin yusuf.

TheGaMeLiFe_HD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dün paylaşmış olduğun paketi indirenler var link olmasa indiren indirdi peki bunu nasıl telafi edeceksiniz peki ? @ByArtem323 uzun yıllardır tanıyan ve seven bir kişi oldugum için dün tabirince saçmalık yaparak,emek vermiş olduğu paketi izinsiz olarak paylaşmamanız hiç etik ve hoş değildi keşke her şey özür dilemekle bitse veya kaybolsa çok büyük bir emek hırsızlıgı yaptıgınızın farkında bile değilsiniz şu an dün indirenler indirdi peki @ByArtem323 ne gibi zararları oldu veyahut ne cüretle OLYMPOSBT ekibinden izin aldınız mı veya telif hakkını aldınızda mı dün paylaşatınız şuanda size yasal işlem başlatsa bile sonuna kadar haklılar neden adamların emek vermiş günlerini harcamış oldu paketi mapı bütün forum.gamer üyelerine izinsizcesine paylaştınız umarım yaptıgın hatalarını ilerde karşına tek tek cıkmaz rica çok fazla zarar gören yine sen olursun

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Dün paylaşmış olduğun paketi indirenler var link olmasa indiren indirdi peki bunu nasıl telafi edeceksiniz peki ? @ByArtem323 uzun yıllardır tanıyan ve seven bir kişi oldugum için dün tabirince saçmalık yaparak,emek vermiş olduğu paketi izinsiz olarak paylaşmamanız hiç etik ve hoş değildi keşke her şey özür dilemekle bitse veya kaybolsa çok büyük bir emek hırsızlıgı yaptıgınızın farkında bile değilsiniz şu an dün indirenler indirdi peki @ByArtem323 ne gibi zararları oldu veyahut ne cüretle OLYMPOSBT ekibinden izin aldınız mı veya telif hakkını aldınızda mı dün paylaşatınız şuanda size yasal işlem başlatsa bile sonuna kadar haklılar neden adamların emek vermiş günlerini harcamış oldu paketi mapı bütün forum.gamer üyelerine izinsizcesine paylaştınız umarım yaptıgın hatalarını ilerde karşına tek tek cıkmaz rica çok fazla zarar gören yine sen olursun
Hocam sen ne diyorsun? Olayı yukarıda belirttim. Ben zaten bilmiş olsam böyle bir işe kalkışmazdım. Kendileri ile görüştüm, telafi edeceğim.

ByArtem323

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben pakete baktımda o kadar kaliteli bir paket değilmişki neden bu kadar sorun çıkardı
Ozaman bende geliyim sunucunuzda kullandığınız paketinizi alıp forumda herkese bedavaya sunayım. Onca gününüzün ve zamanınızın boşa gitmesi sizi mutlu edip sevinidirir mi ?

Dabbe35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@123abc4 Bir hırs uğruna böyle bir şey yapman çok yanlış...

"Bana ve ekibimdeki arkadaşlarıma küfür etmesi üzerine " Bu cümlede, sana ve ekibindeki arkadaşlara küfür ettiğini iddia ettiğin kişi ya da kişilere hiçbir zararı olmayacağını bildiğin halde böyle bir şeyi yapmış olmanın açıklamasını, sebebini çözemedim ben doğrusu.

mojomi

oyna.craftturk.tc
En iyi cevaplar
0
Ozaman bende geliyim sunucunuzda kullandığınız paketinizi alıp forumda herkese bedavaya sunayım. Onca gününüzün ve zamanınızın boşa gitmesi sizi mutlu edip sevinidirir mi ?
Yaptığın benzetme bile iğrenç açıkçası.
Konuyu daha fazla havalandırmanıza gerek yok bence, sonuçta paylaşıldı yani olan oldu yapılıcak bir şey yok.

texax12345

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
küfür etmiş sana doğru olan yapmışsın! tebrikler! :)

ByArtem323

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
küfür etmiş sana doğru olan yapmışsın! tebrikler! :)
Güzel bir zihniyettesiniz sizi tebrik ediyorum. Bir gün sizin başınıza gelince bu durumu ancak ozaman anlayabilirsin. Ben ne ortağıyım ne de arkadaşıyım ben satıcıyım bana geldiler ve benden bir şey satın aldılar bunu izinsiz ne olursa olsun sunamazlar. Paketimizde de ve kanalımızda zaten kurallarda yazıyor bu konuyu daha çok uzatmaya gerek yok kendisine gerekli işlemleri yaptık zaten.

Samet_Erturk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence Birbirinizi Affedin. Müslümanız Kardeşler Arasında Küslük Olmaz.