Güncelleme Pocket ve Windows 10 - 0.15.4 Güncellemesi Geliyor.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Ser uyur düşman uyumaz!

Bu korkunç karakter de kim? Ben de bilmiyorum. Bu sabah başımı yastığımdan kaldırdım, gözümü ovuşturdum. Telefona baktığımda şaşırdım çünkü güncellemenin bu kadar hızlı geleceğini beklemiyordum... Her neyse, 0.15.3 Güncellemesi 'ni hatırlıyorsunuzdur. O güncelleme art arda gelecek olan kuyruklu güncellemelerin ilkiymiş aslında; 0.15.4 sürümü, daha az hata ve daha hoş özellikleri ile oyunu bizlere sunacak.

Mojang, 32-bit bilgisayarlarda Win 10 sürümü için bakış mesafesini değiştirdiğinizde oluşan crashlerden haberdar. Crashlerin genel sebebi ayrı bir grafik kartına sahip olmanız olabilir, her karta uyumlu olan sağlam bir sürüm oluşturmak için gerekli çalışmalar halen devam ediyor.

Yenilikler:
  • Villains Skin Paketi: 1,99 ABD Doları karşılığında satın alabilirsiniz.

Düzenlemeler:
  • Localization ile ilgili hatalar çözüldü.
  • Sanal gerçeklik cihazında yaşanan, görünümdeki bazı sorunlar çözüldü.
  • Dokular (texture) ile ilgili birkaç sorun çözüldü.
  • Gear VR sürümü performansı için bazı ufak ayarlar yapıldı.
  • Win 10 için bakış mesafesi artırıldı.

Çözülen Hatalar:
  • Sanal gerçeklik cihazında, oyundaki yağmur ve kar nedeniyle oluşan rahatsızlıklar giderildi.
  • Sanal gerçeklik cihazında, sürükleyici modda zıplanıldığında, halat kopması sorunu çözüldü.
  • Sanal gerçeklik cihazında, halatlar artık doğru dokuda (texture) görünüyorlar ve crashlere sebebiyet vermiyorlar.
  • Envanter ekranında oluşan çökmeler çözüldü.
  • Kemik tozunun ve spawn yumurtasının hayatta kalma modunda tüketilememesi sorunu çözüldü.
  • Artık Win 10 sürümünde ana menüden B tuşu ile çıkış yapılabilir.
  • Yeni bir dünya oluşurken veya yeni bir dünyaya geçiş yapılırken oluşan crashler çözüldü.
  • Maximum bakış mesafesindeyken, dünyaları gezdiğinizde oluşan crashler çözüldü.
  • UTF-8 sembollerini adlarında barındıran dünyalarla ilgili sorunlar çözüldü.
  • Krallıkların (realms) oluşması sonucu, oyuncularla ilgili meydana gelen bazı sorunların çözümü sağlandı.

Sağlıcakla kalın, Ahmet.