pokemon bilen gelsin kafa dengim olanlar sohbet edek gari buyrun içerde çay vardır demli hemde:D

Pokimon sivirmisin gari?

• üfff onun modası geçti be slk.s.s.s

Kullanılan: 2 33.3%
  • bennn?? pempee??? pokemon bilmicek kadınmıyım lan benn!f

Kullanılan: 4 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    6

berkesever

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar konuyu açma amacım;
çoğu kişi çocukluğumuzun kahramanı pokemonu bilmiyor kafa dengide bulamadım burda kafa dengi olacağına inanıyorum mesela sizin en güçlü bulduğunuz pokemon hangisi?? benim şahsen gengardır uyutma+sersemletme yetenekleri var +dövüş türü pokemonlardan etkilenmez

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Ben Raichu ile Charizard ı en güçlü buluyom :sırıtmak:
Gyrados da güçlü.

berkesever

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

ARTİCUNO ZAPDOS MOLTRES ÜÇLÜSÜ EN SEVDİĞİM TABİKİDE ARTİCUNO:)

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Mew bütün hepsinin yeteneklerini alabiliyor.Bu onu en güçlü yapıyor.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Pikachu alayına 3000 volt verdimi hayatta kalan olmuyodu genelde :D

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Aslında az önce yaptığım araştırmaya göre,en güçlü pokemon diye bir şey yoktur.Bütün pokemonların bir zayıflığı vardırÖrneğin;Bazıları en güçlü mewtwo der ama darkrai mewtwoyu yener.Darkrai ise lucario tarafından yenilir.
Ama baska bir yazıya göre (pokemonun resmi olarak duyurduğu bir şey)Pokemonların tanrısı olan arceus en güçlü,lucario ikinci en güçlü pokemondur

AwzmDanny

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Benim en iyi bulduğum pokemon görüldüğü gibi Zorua'dır.Eğer daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız resmin üzerine tıklayabilirsiniz.[DOUBLEPOST=1377107487,1377107189][/DOUBLEPOST]
Aslında az önce yaptığım araştırmaya göre,en güçlü pokemon diye bir şey yoktur.Bütün pokemonların bir zayıflığı vardırÖrneğin;Bazıları en güçlü mewtwo der ama darkrai mewtwoyu yener.Darkrai ise lucario tarafından yenilir.
Ama baska bir yazıya göre (pokemonun resmi olarak duyurduğu bir şey)Pokemonların tanrısı olan arceus en güçlü,lucario ikinci en güçlü pokemondur

Ayrıca flood oldu özür dilerim ama hepsini yenebilecek bir pokemon vardır oda görüldüğü gibi DITTO'dur.Çünkü transform yeteneği ile her türlü pokemona dönüşebilir.bkz:Mewtwo

berkesever

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
pokemon izlerken ashe çok sinirlenirdim çünki savaş kazandığı zaman hep bi tarafı kalkardı:D brockla aynıyım taşlara bayılırım:)

berkesever

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Pokemon seyretmek isteyen varsa bu siteden seyredebilirler : http://www.pokemonizle.biz/

saol kardeşim sonunda giratinali filmini buldu:)[DOUBLEPOST=1377280778,1377280741][/DOUBLEPOST]ve bu arada o kendini pikaçu sanıp camdan atlayın çocuğun........................
inş ölmüştür pokemon daha 7.sezon olmadan türkiyede kaldırıldı gitti ya s...