Pokemon Modlu Server // 3.4 Pixelmon Mod Minecraft 1.7.10

duygusuzz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
şu an serverda bir sıkıntı mı var her yerden internet bağlantımı kontrol ettim bir sorun gözükmüyor fakat servera girince harita tam olarak yüklenmiyor ve zaman aşımı yazıp oyundan atıyor yardımcı olursanız sevinirim

utkutekten123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Kapalı giremiyorum

serveri 10 kişilik yapmanızdaki amaç neydi para sıkıntısıysa bikaç bir şey satsaydınız server şuanda 11/10 illa gecemi girelim bazen kapalı gözüküyor sw bazen açık ve full 25 kişinin oynadığı swyi 10kişilik yaparsanız 10kişi dışında oyuncunuz kalmaz

mehmet753159

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Kapalı giremiyorum

serveri 10 kişilik yapmanızdaki amaç neydi para sıkıntısıysa bikaç bir şey satsaydınız server şuanda 11/10 illa gecemi girelim bazen kapalı gözüküyor sw bazen açık ve full 25 kişinin oynadığı swyi 10kişilik yaparsanız 10kişi dışında oyuncunuz kalmaz
Aynen kardeşim bu serveri artık bitirdiler

Türkiyem12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server Aciktir

SERVER BAKİMDA İDİ OYÜZDEN 10 KİŞİ OLDU BİLİP BİLMEDEN KONUŞMAYİN BİR KURUCUNUN SKYPESİNİ ZİYARET ETİN ÜŞENMEYİN

xUzumakiNarutox

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kurallarında küfür yasak demesine rağmen kurucunun küfür etmeside ayrı bir ilginç ... eskisi gibi tadı kalmadı pixelmonun ah nerde o 1.6.4 teki poketurk

alemoyuncu1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hiç önermiyorum çok kötü sw herkeste efsanevi var efsanevi çok kolay bulunuyo pokemon spawnları çok fazla swde emek falan yok boşuna girip zaman harcamayın !!!!!!KİMSEYE ÖNERMİYORUM!!!!!!!!!!

Türkiyem12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hiç önermiyorum çok kötü sw herkeste efsanevi var efsanevi çok kolay bulunuyo pokemon spawnları çok fazla swde emek falan yok boşuna girip zaman harcamayın !!!!!!KİMSEYE ÖNERMİYORUM!!!!!!!!!!
HERKESDE EFSANEVİ YOK MİLLET VİP ALDİ YADA ÇEKİLİSTEN KAZANDİ DEDİKLERİNDE ZATEN 5 6 KİŞİ HERKESDE DEGİL POKEMON SPAWNİ FAZLA DEGİL LEGENDDE FAZLA DEGİL COK GÜZL BİR SW SANA GORE KOTU

alemoyuncu1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
HERKESDE EFSANEVİ YOK MİLLET VİP ALDİ YADA ÇEKİLİSTEN KAZANDİ DEDİKLERİNDE ZATEN 5 6 KİŞİ HERKESDE DEGİL POKEMON SPAWNİ FAZLA DEGİL LEGENDDE FAZLA DEGİL COK GÜZL BİR SW SANA GORE KOTU
Kesinlikli MALSIN Heryer Pokemon Dolu Swdekiler bile dedi Pokemon Spawnı yüksek diye herkezde LUGİA Var.