Mutticus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya tamam artık giriyorum da girince server closed diyip atıyor lütfen yardım edin

Son düzenleme:

Mhore

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ne desem aynı ne desem aynı gameshark kullandım ki herkes kullanıyordu hadi ona bir şey demiyorum.setsecronla arkadaştık bana böyle böyle tespit ediyolar falan filan dedi.ben x rayı sildim.ikincisi yemin ettim sabah girmiyorm dedim.WujuStyleyi akşam gördüm size yemin ederimki sabah yoktum.üçüncüsü de sürem falan artmadı ban sisteminiz çok kötü.2 saat dedinix 5 saat sonr açılcak yazıyodu tekrar girdim 5 saat 22 dakkaya çıkmış sürekli olarak ban sürem artıyordu ve 1 saniye kaldı diyip oyuna almıyordu.ama bakın üstüme iftira atmayın.ben yaptığım şeyi kabullenebilirim.ama yapmadığım şeyle suçlamayın.sabah yoktum size yemin ettim allahın adını andım hala ip ip diyosunuz.

Kardeşim sabahları sen girmiyorsan o zaman hesabına sabah 7 de biri giriyor ne zaman baksam o saate oyuna giriş yapıyorsun 10 modla modlarının icinde spacore - gameshark - kradxns minimap(x ray panelde kradxns gozukuyor) bu modlar var . Ayrıca gamesharkı herkes kullanıyor diyorsun kullananların isimlerini söylersen sevinirim .

ya tamam artık giriyorum da girince server closed diyip atıyor lütfen yardım edin

Nitrado kaynaklı bir sorun düzeltmeye çalışıyoruz.

Yertekin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server şu an kapalı skype istek attım lütfen yardımcı olun.

sizcede serveri factions bölümü yerine modlu serverler bölümüne koymanız gerekmezmi ?

serres1618

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
swye giriyom girmesine ama server closed diyor habire atıyor giriyoz 20 25 saniye oynuyoz oyundan atıyor -_-

Yertekin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
5dkda 1 server resetleniyor çözüm bulurmusunuz bu duruma :/

PasakliSarma

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba, Sunucuda Whitelist Var sanırım Sürekli Açık mı Olacak ? 3/4 kişi var Sunucuda Pixelmon sürümüm
Sunucuyla Orantılı Sadece WhiteList Diyor Ekliyebilirmisiniz Ya da WhiteListe
Oyundaki Adım: BayanCivCiv

PasakliSarma

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yanıt verecek arkadaşımız var mı ? Sunucuyu oynamak istiyoruz da ^.^

Yanıt verecek arkadaşımız var mı ? Sunucuyu oynamak istiyoruz da ^.^
Sunucuya Girdim WhiteList Kalktımı bilemem Fakat Herkesi Bekliyorum !!!

SUNUCUYA GİRMEK İÇİN: (Önerim Başka yolları da var)

Technic Launcher indirin>(Crackedseniz Cracked Premium Minecraft Kullanıyorsanız Premium)>Mods Bölümünden>Pixelmon 4.1.4 yazın>Sağ alttan Kurun>
[Kurması Yaklaşık 1 MB İndirme Hızında 15-30 Dakika arasında Sürecektir]

Kurulduktan sonra Yine sağ alt taraftan PLAY Butonuna Basarak Oyuna giriniz>
Multiplayer Butonuna Basınız>Bu IP yi Giriniz: Poketurk.Nitrado.Net >Oyunu Oynayınız :)

Not: Premium Launcher le giren arkadaşlarımız Premium E-posta (Kullanıcı Adı) Şifreniz İle Giriş yapacaksınız. ^.^
(Bunu yazdıkdan 30 saniye Sonra WhiteList Açıldı Ayıptır Günahtır...)
(Mrhore,Fleired Yazılarımızı görüyorsanız Lütfen WhiteList e Ekleyin :( 30 Saniye Oynayabildim Sunucuyu ^.^)
(Oyundaki İsim: BayanCivCiv)

Sunucu kapandı sanırım ?