Poligon Network - Mimar Aranıyor

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,
Sunucumuzun yeni açılacak kategorileri için Mimar/Builder aranıyor. Alımını yaptığımız kişiye sunucuda [Mimar] tagı verilecek, yaptığı haritaların bir köşesinde ismi bulunacak ve maaş bağlanmayacaktır. Sunucumuzda bulunan özgün, profesyonel ve hoşlandığımız tarz haritaları aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

https://forum.gamer.com.tr/konu/pol...mlere-uyumdur-oyna-poligonnetwork-com.348234/

Aradığımız kişide olması gereken en önemli özellikler; hertürlü WorldEdit komutlarına hakim olması, bu işi gönülden yapması, en az 16 yaşında olması, hayal gücünün geniş olması, istenilen temayı iyi kavraması ve saygılı olması.

Eğer "bu özelliklerin hepsi bende var" diyorsanız bu konu altından veya özel mesaj yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Gayet güzel bir server.Eski oyunculardanım :D
Mimar olmak isterdim.Hayal gücüm geniş bazen iyi düşünce güzel şeyler çıkartıyorum ortaya.Ama böyle bir güzel servere benim gibi bir mimar yakışmaz :D

Mimar olacaklara başarılar dilerim.

siradolf69

Sessizlik ve sükunet insanın en yakın dostudur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkçası Ben Gönüllü Olurum Daha Önce BT Lerde Çalıştım WorldEdit Ve VoxelSnipers Komutlarına Hakimim

Referanslarım : WestioBilişim BT - ACTR BT - Ek Olarak Oyun Sireni'nde Builderlik Yapıorum

BERKEAGA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
adım Berke
soyad belirtmek istemiyorum
mimar iyi olurum beni alırsanız en şanslı adam olursunuz
10 swde builder olmustum bu kadar karar sizde :)