| Poly Network | <OP SkyBlock> | Yetkili Alımları !!! |

Rotza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Admin
  2. Moderator
  3. Mimar
  4. Rehber
  5. Youtuber
  6. Diğer
Önsöz;
Merhaba sevgili forum üyeleri. Öncelikle herkese sağlıklı günler diliyorum. Size bazı konulardan bahsetmek istiyorum. Biz yeni bir sunucu açıyoruz. Sunucumuz "OP SkyBlock" olacaktır. Sunucumuz için profesyonel, işini hakkıyla yapan, saygılı, adaletli, sunucumuzun gelişimine katkıda bulunacak ekip arkadaşları arıyoruz. Kendisine yetkisinde güvenen her arkadaşımız başvuru yapabilir. Sizin vaktinizi çok fazla almak istemiyorum. Bu yüzden konu çok detaylı olmayabilir. Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar "Discord" üzerinden benimle iletişime geçebilir. Discord adresim aşağıda yazmakta.

<<< BAŞVURU FORMU >>>

Adınız:
Soyadınız:
Yaşınız:
Discord Adresiniz:
Aktiflik Süreniz:
İstediğiniz Yetki:
Yetkinizdeki Tecrübeniz:
Neden Sizi Ekibimize Almalıyız:
Eklemek İstediğiniz(zorunlu değildir):

* Arkadaşlar başvuru formumuz bu kadar. Başta da belirttiğim gibi çok ayrıntılı olmayacak. Detayları "Discord" üzerinden görüşeceğiz.

* İsteyen arkadaşlarımız "Discord" üzerinden bana ulaşarak başvurularını oradan da yapabilirler.

* Belirttiğim gibi biz profesyonel bir ekip arıyoruz. Fakat fazla tecrübesi olmayan arkadaşlar da başvurabilirler. Fazla tecrübesi olmayan ve kendisini geliştirebilecek olan arkadaşlarımıza her türlü desteği sağlayacağız.

* Hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi günler dilerim...

Discord Adresim: Rotza#2210