• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam
  • Bir Youtube kanalınız var ve kanalınızın tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? Bizimle bu linkten iletişime geçin, size sponsor olalım!

Port Açma | hiçbir şekilde Port açamıyorsan konuya gir!

MhaWTHoR

Lapis Toplayıcısı
Steam
emirhankartal1
Minecraft
MhaWTHoRN
Bu konuda size port açamama sorunundan bahsedeceğim.
Eğer ne denediyseniz olmadıysa ve denediklerinizin doğru olduğundan eminseniz ama yinede portunuz açılmıyorsa muhtemelen statik ip adresiniz olmadığı için açamıyorsunuz.Bunun hakkında aşağıdaki videoda detaylı olarak bahsettim oradan bakabilirsiniz.
Dipnot: Portunuzun açılmama sebebi %100 bu olmayabilir.
Portunuzu açtıktan sonra açtığınız porttan bir sunucu açın ve www.canyouseeme.org sitesinden
portun açık gözüküp gözükmediğini kontrol edin.
Sunucu açıp test etmenizin sebebi sadece o zaman açık görünüyor olması sonuçta server açık olduğunda veri alışverişi oluyor sadece.
Evet arkadaşlar daha fazla detaylı bilgiyi videoda bulabilirsiniz videoda NetMaster üzerinden gidilmiştir.
Video:
Bu sorunla karşılaşan kişilere konunun linkini atabilirsiniz.

TyGuardian

Demir Madencisi
PSN
SadeOyuncu
Xbox
SadeOyuncu
Steam
SadeOyuncu
Ruh Hali
Minecraft
SadeOyuncu
Gayet başaralı ama modemden modeme değişiyor. Mesela ben superonline de Huwawei mi ne öyle modem kullanıyorum orta port açılmaz yani çok zor :)