Portlu Server Sorunu (HAMACHİSİZ)

TrTurkishSoldier

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler Yardımınız İçin Şİmdiden Teşekkürler
Portlu Server Açıyorum Tek Ben Girebiliyorum Başkası Giremiyor Yardımlarınızı Bekliyorum !

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Buna benzer bir problem bende de var. Portlu açmama rağmen modemim yönlendirmiyor ve bir tek ben gelebiliyorum. Bildiğim kadarı ile düzeltmenin bir yolu yok, yeni bir modem ile yeni bir internet paketi almıştım. Sorun düzeldi biraz bilgi verirsen daha çok yardım edebiliriz.

enescrafter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Googleye ip yazıp ordan çıkan ip yi arkadaşlarınıza vermeyi deneyin bende tam bilmiyorum portlu açmıştîm ama tek kendim oynuyodum başkasını cagirmamistim

enescrafter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Güvenlik Duvarı da sorun oluşturabiliyor bazen

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bak şöyle yapacan
hamachi ipini yazıp sonuna : koyup portu yazıp vercen arkadaşlarına onlarda multiplayerden girecek.

♪≤V4m91r3≥♪

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buna benzer bir problem bende de var. Portlu açmama rağmen modemim yönlendirmiyor ve bir tek ben gelebiliyorum. Bildiğim kadarı ile düzeltmenin bir yolu yok, yeni bir modem ile yeni bir internet paketi almıştım. Sorun düzeldi biraz bilgi verirsen daha çok yardım edebiliriz.
Kardeşim Sallıyormusun ? :D No-IP gibi bir programla desteklemediysen giremezsin çünkü : 192.168li IPler paylaşım için kullanılamaz serveradi.altalanadi.com/net gibi ipler paylaşılabilir. Bunun içinde no-ip gerek Sana bir video atıcam onu izle daha iyi anlarsın sesi biraz kötü çıkmış arkadaşımızın:
Bu Arada HUAWEIler iç ve dış portalara yazdıklarına iç ve dış çıkış portlarınada yazıcaklar :) Saygılar

Son düzenleme:

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Sallıyormusun ? :D No-IP gibi bir programla desteklemediysen giremezsin çünkü : 192.168li IPler paylaşım için kullanılamaz serveradi.altalanadi.com/net gibi ipler paylaşılabilir. Bunun içinde no-ip gerek Sana bir video atıcam onu izle daha iyi anlarsın sesi biraz kötü çıkmış arkadaşımızın:

Daha önce NO-IP ile açıyordum fakat şu an açılmıyor, forumda baya bilen bir arkadaşdan destek aldım fakat nafile bir şey yapamadı. Eğer boşsan yardım edersen memnun olurum Skype live:himmetkarahanbuhan

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim yeni modemdede port açma olmuyor bazi modemlerde yönlendirme bozuk oluyor