Portlu Sunucu Açma

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Arkadaşlar bana portlu sunucu açmada yardım edecek var mı? O kadar denedim olmuyor. Skype verin bir yardım edin. Ayarlara bakın biraz değişik benim modem. Ama doğru olduğuna eminim fakat bir eksiklik mi var çözemedim.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Sen Hamachine Devam Et Müco Bulaşma Bu İşlere :p

Checal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
No-IP biliyorsan yapabilirsin - ben daha öncelerde kurdum dosyalarını bile atabilirim istersen , ama dediğim gibi ilk önce NO-IP gerekli

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
No-IP biliyorsan yapabilirsin - ben daha öncelerde kurdum dosyalarını bile atabilirim istersen , ama dediğim gibi ilk önce NO-IP gerekli
NO-IP siz portlu olmuyor mu? Modeme portu girecez sonra Minecraft bağlanacak filan.

Checal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yaparsın ama her modemi açıp kapadığında vs ip değişir sonra uğraş dur , o yüzden NO IP ile yaparsan çok sağlıklı olur

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Beyler uzun zamandır bunun peşindeydim. Artık konu açma gereği duydum. birçok kaynağa baktım ama ben portlu site ve sunucu kuramadım. Bir de siz baksanız Skype veripte bilen biri incelese iyi olur. Ben yapamadım bir türlü. Xampp ile site açacağım portlu.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
No-ip gerekli değil. Sadece ip yerine site.com gibi bir ip ile giriş yapmanı sağlıyor.