Premium alıcam..

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alacağım ve şu an almaya çalışıyoruz. arkadaşım alıcak. yapıyor herşeyi. Ama sonra "Placing Order..." yazıyormuş. bekliyoruz bir şey olmuyor. Böyle alan var mı ?

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Premiumlar şu sıralar alımdan sonra çok uzun sürede teslim ediliyor. Siz alacakkende belki stoklar bitmiştir.

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
orjinal sitesinde stok bitmesi imkansiz gibi bir şey dostum bu 10bin 20bin 50bin tane yapilan bir şey degil milyonlarca kod yapiliyor stok bitmesi zor biraz heralde yanliş hatirlamiyorsam minecraft günde ortalama 5000bin tane premium hesap satiyormuş
inş alabilirim :)[DOUBLEPOST=1434477625,1434476929][/DOUBLEPOST]Bir süre verebilir misiniz ?

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum normalde bu tür şirketler bildigim kadarıyla 1 iş haftasi icinde teslim etme hakkı var ondan sonra almadıgın icin ticket atarsan bu ticketin cevap verme süresi icin 1 hafta süreleri var vede tickete cevap verseler dahi işleme gecirmesi icinde 1 hafta süresi var yani şöyle diyeyim yogunluga göre her şey
ama direk almak istersen Bazi güvenilir websiteleri var ordan 3-5tl fark ile premium alabilirsin fakat heryerden alma ismi duyulmuş şirketlerden alırsan sevinirim.
Teşekkürler. Biz sorunu çabucak çözdük. Neden bekliyoruz ki ? Gift kod aldık ve anında kullandık :) Yine de yardımlarınız için teşekkürler. Konu kapatılabilir.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende alacağım dostum. Kaç para verdin? Bende bekler miyim acaba? :(

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende alacağım dostum. Kaç para verdin? Bende bekler miyim acaba? :(
normal alırsan beklersin, ama gift code alırsan çatur çutur hemen kullanırsın.
Gift Code için 2. bir hesap aç oradan gift code al kendi 1. hesaabının emailine yolla. ordanda kullan :)
Şu an oyun 19.95 euro. 17 Haziran 2015 tarihindeki fiyatı: 61 TL :) Şu an dolar yüksek. Birde euro. Biraz beklersen bi 57-60 TL arasında alabilirsin.
Ayrıca " minecraft.net " ten al. burası en güvenli offical sitesi.

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
normal alırsan beklersin, ama gift code alırsan çatur çutur hemen kullanırsın.
Gift Code için 2. bir hesap aç oradan gift code al kendi 1. hesaabının emailine yolla. ordanda kullan :)
Şu an oyun 19.95 euro. 17 Haziran 2015 tarihindeki fiyatı: 61 TL :) Şu an dolar yüksek. Birde euro. Biraz beklersen bi 57-60 TL arasında alabilirsin.
Ayrıca " minecraft.net " ten al. burası en güvenli offical sitesi.
Minecraft'ın kendi sitesinden alacağım zaten. Sınırsız premium almak istiyorum gift kod sınırlı mı?