Premium alma

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Dün zaten arkadaşlarımdan birisi inanial kartı tavsiye etti bugün gidip alcağım.

NetherBerke

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ah be kardeşim yaşım 14 nerde gezer 50-60 tl bende ? Aile desen o izin vermiyor ben ne yapayım :(

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Bu ininal kartta yıllık vergi faiz gibi bi olay varmış sanırım 15TL param var şu an onla alabilirmiyim başka bi forumda okudum açtırmak için 25TL yükleyeceksin vs bişeyler gördüm ama ??

wendell09

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yanlış hatırlamıyosam kart ücreti 5tl aylık ücreti 1 tl olması lazım[DOUBLEPOST=1404035263,1404035177][/DOUBLEPOST]bide en fazla tek seferde 300 tlmi yüklüyon o ama ayda mı bilmiyom

Kart satis ücreti 5 TL’dir.Ininal Kart’in yillik hizmet bedeli bulunmamaktadir. Kartınızi aldiktan sonra ininal.com üzerinden Kartınızi aktif etmeniz gerekmektedir. Ininal Kartınız’in kullanimin’da aylik 1TL kullanim ücreti bakiyeniz’den düsülür. Kartınızda bakiye olmamasi durumunda herhangi bir bakiye düsüsü gerçeklesmez.

ininal Kart'ınıza yükleme noktalarında bir sefer’de maksimum 300 TL ve toplamda 2.000 TL para yüklemesi olacak şekilde dilediginiz tutarı yükleyebilirsiniz. Kartınıza yeniden yükleme yapmak için www.ininal.com üzerinden CEP/GSM numaranız ile aktivasyon surecini tamamlamanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Doğrumu anladım gidicem pttye kartı isticem sadece 5tl vericem ek ücret çıkarmı ?

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu ininal kartta yıllık vergi faiz gibi bi olay varmış sanırım 15TL param var şu an onla alabilirmiyim başka bi forumda okudum açtırmak için 25TL yükleyeceksin vs bişeyler gördüm ama ??
Kart fiyatı 5 Tl ama 10 Tlde vergisi var ilk ay için toplam 15 Tl oluyor + Her ay kartından 3 Tl kesiyolar ve iptal ettiremessin kartını diye biliyorum.

Toplam 15 Tl ile git ve şubeler vermiyor gidicen ptt'nin ana bölgelerinden alıcan

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim aldığım gibi parayla mc nin sitesinden al

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar peki bu ininal kart ile açılan paypal hesabına veya direk karta başkaları para atabiliyormu ?