Premium almak için güvenilir siteler hangileridir ?

Pre dünyam güvenli mi?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 20 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

MasterBerkay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İlk olarak merhaba arkadaşlar .
Düşündüm taşındım ve sonunda herşeyi değişen bir Premium almaya karar verdim .
Maksimum limit 30 TL'dir.
Acaba güvenerek satın alabileceğim ve memnun kalacağım siteleri söyleyebilirmisiniz ?

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Düşünmeseydin keşke, yıllarca insanlar dolandırıldı. Her şeyi değişen şifresi değişen diye.

Bu konuma bakarak neden almaman gerektiğini görebilirsin. Premium 'u sadece minecraft.net 'ten al paran yoksa alma.

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tek Güvenilir Adres Minecraft Resmi Sitesidir
20-30 tl ye güvenilir sandıgın sahte sitelerden alırsın
1 hafta sonra pişman olursun

MasterBerkay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Düşünmeseydin keşke, yıllarca insanlar dolandırıldı. Her şeyi değişen şifresi değişen diye.

Bu konuma bakarak neden almaman gerektiğini görebilirsin. Premium 'u sadece minecraft.net 'ten al paran yoksa alma.
Peki fiyatlar ne durumda öğrenebilirmiyim ?

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Aslında oyunu oynayıp bırakmış kişileri bulabilirsin. Büyük ihtimal oyunu elden çıkarmak ve para kazanmak için normalden daha ucuza satabilirler. Çevrende varsa tanıdığın böyle birileri konuşabilirsin.

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Lütfen BU KONUMA bakınız.

Mojang, kendi sitesi dışından alınması önermiyor. Eğer başka bir siteden alırsanız tamamen korumasızsınız ve Mojang size destek veremez. Herhangi bir sorunda hesabınızı gitmiş biliniz.

"Ucuz Etin Yahnisi Yenmez"​

MasterBerkay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aslında oyunu oynayıp bırakmış kişileri bulabilirsin. Büyük ihtimal oyunu elden çıkarmak ve para kazanmak için normalden daha ucuza satabilirler. Çevrende varsa tanıdığın böyle birileri konuşabilirsin.
Yanıtın için teşekkür ederim fakat tanıdığım kişiler yok :(

Lütfen BU KONUMA bakınız.

Mojang, kendi sitesi dışından alınması önermiyor. Eğer başka bir siteden alırsanız tamamen korumasızsınız ve Mojang size destek veremez. Herhangi bir sorunda hesabınızı gitmiş biliniz.

"Ucuz Etin Yahnisi Yenmez"​
Bilgilendirdiğin için teşekkürler.

Kafli

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar
***************** dan 15 gün önce 30 tl verip premium aldım artık oyuna giremiyorum.. canlı destek bölümüne sorduğumda mojang tarafından bakıma alındı sakin olun bununla ilgili bir daha soru sorarsanız cevaplanmayacaktır dediler.. madem bakıma alındı arkadaşlarım nasıl oynuyor. Buradan dolandırıldığımı anlıyorum..siz siz olun bu siteden almayın.. oldu ki oyun açılırsa size burdan bilgi veririm

Merhabalar
***************** dan 15 gün önce 30 tl verip premium aldım artık oyuna giremiyorum.. canlı destek bölümüne sorduğumda mojang tarafından bakıma alındı sakin olun bununla ilgili bir daha soru sorarsanız cevaplanmayacaktır dediler.. madem bakıma alındı arkadaşlarım nasıl oynuyor. Buradan dolandırıldığımı anlıyorum..siz siz olun bu siteden almayın.. oldu ki oyun açılırsa size burdan bilgi veririm
Ucuzminecraft dan aldım

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Alıcaksan biraz daha bekleyip para biriktir orjinalini al yoksa alma boşa gider