Premium hesabım silinmiş

BLoFKaNNoR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bugün minecrafta girmeye çalıştım ve play demo yazıyordu arkadaşlarımada aynısı olmuş çalıntıda değildi bir bir kredi kartımdan aldım ne yapıcam mcskinsearchde hala adlarımız çıkıyor lütfen yardım edin

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
İnşallah çözüm bulursun kardeşim....

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Son bir haftadır bir çko kişi bu hatayı almış. Ben 2 kişiye Mojang'a e posta yazmalarına yardı ettim. İsterrseniz sizin Türkçe metninizi İnglizce'ye çevirebilirim.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
en önemli soru premiumu nerden aldın!!!
edit bu arada konuyu hortlatmıssın extreme_002 bilmem farkındamısın

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
F

Farkındamısın 2 kişiye yardım ettim diyor ve ikiside paypalla 68 tl ye alındı kendi sitesinden
tartışma cıkarmak istemiyorum ama sen nerenle okuyosun<_<
68tl nerden cıkardın merak ediyorum konu zaten geçen seneden kalma ve gecen sene fiyat 68tl bile değildi adam msj atmalarına yardım etmiş öte yandan ben sana sordum nereden aldın preyi diye sense benim msjıma alakasız ve yanlış bir cevap yazmıssın

Extreme_002

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tartışma cıkarmak istemiyorum ama sen nerenle okuyosun<_<
68tl nerden cıkardın merak ediyorum konu zaten geçen seneden kalma ve gecen sene fiyat 68tl bile değildi adam msj atmalarına yardım etmiş öte yandan ben sana sordum nereden aldın preyi diye sense benim msjıma alakasız ve yanlış bir cevap yazmıssın
Aslında haklısın yanlış yazmışım benim arkadaşlarımın biri 1 sene önce hesabı silindi diğerkisi ise bir kaç hafta önce silindi dün ticket yazmışlar dönmüyolar