Premium Hesap ile Hile Kullanımı

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, premium hesap ile takılan arkadaşları ilgilendiren bir soru sormak istiyorum.

Bildiğiniz üzere premium hesabımıza crackli launcher ile giriş yaptığımız taktirde, premium hesabımız sınırsız kapatılıyor.
Bu yüzden premium hesaba giriş için minecraftın orjinal launcherini kullanmak zorunda kalıyoruz.

Orjinal launchere optifine bile yüklemek premium hesabımızın güvenliğini çok düşürüyor.

Son günlerde çok sık araştırıyorum fakat hiç biryerde bu konuyu bulamadım.

Premium launchera hile yükleyebilirmiyim?
Kısacası, premium hesabımız ile hile kullanabilirmiyim?
Hile kullandığımız taktirde, hesabımız zarar görürmü?

Cevaplarsanız sevinirim.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Tam olarak aradığın cevabı veremeyeceğim kusura bakma ama ben hiçbir şekilde hile kullanmamanı tavsiye ederim.

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, premium hesap ile takılan arkadaşları ilgilendiren bir soru sormak istiyorum.

Bildiğiniz üzere premium hesabımıza crackli launcher ile giriş yaptığımız taktirde, premium hesabımız sınırsız kapatılıyor.
Bu yüzden premium hesaba giriş için minecraftın orjinal launcherini kullanmak zorunda kalıyoruz.

Orjinal launchere optifine bile yüklemek premium hesabımızın güvenliğini çok düşürüyor.

Cevaplarsanız sevinirim.
Hile kullanıp da başkalarının oyununu kirleteceğine, direkt olarak oynama.

Pesleke42

RedStrafe!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Cevaplarsanız sevinirim.

1. Hile yükleyebilirsiniz, yol - Windows Menu --> %appdata% --> versions kısmına klasör dosyasını atın.

2. Evet, ama çevrimiçi sunuculara girdiğinizde sizi hile kullanımı sebebiyle yasaklarlar.

3. Zarar görmez, ama genede alt manager kısmına premium özellikli hesabınızı eklememenizi öneririm, bu hesabınızı tehlikeye sokabilir.

Not: Siz ne kadar eğlenseniz de, bu bir başka kişinin oyun huzurunu bozabilir. Tekli oyuncuda oynayın lütfen.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Benim premium hesabım olmasına rağmen crack launcher ile giriyorum. Bu yaklaşık 5 yıldır devam ediyor. Herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Yani orijinal launcher kullanmadan da Minecraft oynayabilirsin premium hesabın ile.

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tam olarak aradığın cevabı veremeyeceğim kusura bakma ama ben hiçbir şekilde hile kullanmamanı tavsiye ederim.
Premium hesap cidden insanı çok fazla değiştiriyor, crack launcherim varken crest ayarları çekerken şimdi bileğimin hakkı ile hypixel gibi sunucularda (özellikle bedwars) sunucularında oldukça gelişiyor insan.

Hileyi, hile kullanımı serbest olan sunucularda kullanacağım.
Hile kullanıp da başkalarının oyununu kirleteceğine, direkt olarak oynama.
Dostum zaten bir insanın premium hesabı varsa hile kullanmaz.
Hileyi, hile kullanımı serbest olan sunucularda kullanacağım.

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1. Hile yükleyebilirsiniz, yol - Windows Menu --> %appdata% --> versions kısmına klasör dosyasını atın.

2. Evet, ama çevrimiçi sunuculara girdiğinizde sizi hile kullanımı sebebiyle yasaklarlar.

3. Zarar görmez, ama genede alt manager kısmına premium özellikli hesabınızı eklememenizi öneririm, bu hesabınızı tehlikeye sokabilir.

Not: Siz ne kadar eğlenseniz de, bu bir başka kişinin oyun huzurunu bozabilir. Tekli oyuncuda oynayın lütfen.
Teşekkürler.

Benim premium hesabım olmasına rağmen crack launcher ile giriyorum. Bu yaklaşık 5 yıldır devam ediyor. Herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Yani orijinal launcher kullanmadan da Minecraft oynayabilirsin premium hesabın ile.
Bu belirttiğim şey daha çok minecraft.net sitesinden alınmamış premium hesaplar için geçerli oluyor.