Premium kullanıcılar şifresiz, crackli kullanıcılar şifreli girsin

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Premium kullanıcılar şifresiz, crackli kullanıcılar şifreli girsin
Başlıkta belirttiğim şeyi yapmamı sağlayabilecek bir plugin var mı ?

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
._. Yarım saattir boş boş bakıyom düşünüyom online modu açsak crackli giremez online modu kapatsak yine olmaz ._. Olmaz yani böyle bir şey (snrm)

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynısını bende arıyordum Eğer öyle bir şey olursa benide etiketlersen sevinirim.
(Görmeyebilirim ondan dolayı.)

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teorik olarak mümkün sayılmaz, crackli bir kullanıcı benim premium hesabımla oyuna giriş yapar, böylece şifre girmeden hesabıma girmiş olur.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Teorik olarak mümkün sayılmaz, crackli bir kullanıcı benim premium hesabımla oyuna giriş yapar, böylece şifre girmeden hesabıma girmiş olur.
Anladığım kadarıyla sizin isminizi yazarak girmiş olacak demek istiyorsunuz, fakat eğer bu tür bir şey mevcutsa, kimin premium olarak girip girmediğini fark edebilir diye düşünüyorum?

BenZikriptiAzBiliom

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anladığım kadarıyla sizin isminizi yazarak girmiş olacak demek istiyorsunuz, fakat eğer bu tür bir şey mevcutsa, kimin premium olarak girip girmediğini fark edebilir diye düşünüyorum?
Tamamda premiumla giren kişi premium olduğu için şifre belirlememiş olur, premiumun ismini yazıp gireninde şifre yazmasına ihtiyaç kalmaz ?

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Tamamda premiumla giren kişi premium olduğu için şifre belirlememiş olur, premiumun ismini yazıp gireninde şifre yazmasına ihtiyaç kalmaz ?
Eklentiye göz attım, eklenti hesabınızın premium olup olmadığını kontrol ederek çalışıyor sanırım, yani bu durumda bahsettiğiniz şey mümkün olmayacak.