Premium Ödüllü Map - Kinggamer 2013 Mutlu Yıllar...

mert1999xxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tmm kardeşim senden sonraki arkadaşa ödülünü veriyoruz byby iyi seneler

mert1999xxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yeni düzenleme yapıldı unlucky96 senin bir üst ödüle geçtin bence hak ettin artık bütün serverlarımızda admin oldun işte yeni düzenleme

1.miz premium hesabın sahibi MinerCrafter12 helal olsun kardeşim
2.miz ise unlucky96 bütün serverlarımızda admin olucaksın yeni sv miz (500 kapasite) 5 gün sonra açılıyor doğum günüm :) de
3.müz ve son ödülümüzün gideceği insan iseeeeee akshbfklajnbsfkjdabektg bütün sv lerimizde rehber sin ve dia vip sin
ve yarışmaya katılan arkadaşlar sv mize girince yarışnaya katıldıklarını bildirsinler 100k + 10 günlük gold vip size hediyemin normal pc arızalı 5 gün sonra bu siteden serverlar bölümünde payaşacam ip yi herkeze mutlu sağlıklı huzurlu bir yıl dilerim kardeşlerim ilginize çok teşekkür eder saygılar dilerim 2014 te görüşmek üzeree:))))))))))))))))

turkordu

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
forum saatini neden görmüyosunuz anlamiyorumki her ilde tabikide saat ve saniye farkı vardır simdi artvindeki adam benden önce basarsa ben kendi ilimin saatini beklersem şimdi artvindeki adam mi kazanacak ne biçim iş ozaman ben sdneye taşınıyorum mk...

turkordu

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
yani haksızlık nasıl haksızlık yapılır birinin hakkı göz göre göre nasıl yenir açıkladı kutluyorum ozaman kendisini hak yemeye devam edebilir tabi bu mesajı mı görüyorsa ve altta kalmayı kabul ediyorsa sorun yok...

mert1999xxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar olay fazla uzadı yediremeyen arkadaşlarımız var ama bu sabah düşündümde sv de builder cpt olarak herşeye yetişemiyorum

bu7 yüzden 1 kişi bakın 1 kişi yi builder olarak 4 gün sonra açılacak serverimize alıcaz builder olarak konu açılınca bakarsınız :)