Premium Sahibi Misiniz ?

Premium Sahibi Misiniz ?

• Evet

• Hayır

• Hayır ama almayı düşünüyorum.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Gabriel_ao

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepinize merhaba,bir şey merak ettim :D,acaba bu forumda premium kullanan mı çok yoksa crackmi,bende bunu öğrenmek için anket yapıyım dedim :D her konuyu gören anketi cevaplarsa sevinirim.

NOT: Premium sahibiyseniz premiumu nerden aldığınızı yazmayı unutmayın :)
Edit: Ben premium sahibiyim ve mojang'dan aldım.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben premium sahibiyim, premium minecraft.net'den alındı ancak arkadaşım verdi...
Türk'ler genelikle crack'liyi daha çok kullanır, Türkiye sanırım en çok Minecarft'ın crack sunucularını kullanan ülkelerden birisi...

Gabriel_ao

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben premium sahibiyim, premium minecraft.net'den alındı ancak arkadaşım verdi...
Türk'ler genelikle crack'liyi daha çok kullanır, Türkiye sanırım en çok Minecarft'ın crack sunucularını kullanan ülkelerden birisi...
dediğin gibi haklısın,benimde eskiden yoktu aldım ve gayet memnunum ama oynıyacak pek arkadaşım yok sadece kuzenime oynuyoruz o da crackli serverlarda nedeni kuzenimin premium sahibi olmaması ne zaman premium alırsın diyorum almayı düşünmüyorum diyor bende işte hafta içleri oynuyorum bide oynıyacak arkadaşım olsa :D

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım tarafından hediye edilmiş bir premiumum var, yüksek ihtimalle onun aldığı kişide minecraft.net'den almıştı.
Ancak pek işime yaradığını söyleyemem, skinimi değiştiriyorum kafama göre o iyi sadece.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yanlış hatırlamıyorsam hediye idi mojang.net

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmatbatur

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Malesef crack, malum öğrenciyiz. Harçlığımız haftada 20 tl, bunla gidip premium almaya kalkarsam halim harap olur.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Premimum sahibiyim. 7. sınıftan arkadaşım bu sene verdi bana hesabını.
(şu an 10. sınıftayım)

(İsmimiz Minecraft oyuncusu ama bir Minecraft hesabımız bile yok diye dolaşıyordum kaç senedir :()