Yardım premium Şifrem doğru olduğu halde girmiyor

xCominG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba, Dün akşam 8 gibi arkadaşımın premium'ina girdim ve biraz oynadık. saat 9'a yaklaşmıştı ve bu preyi istediğimi belirttim. Arkadaşım onayladı ve ben şifreyi değiştim. Tekrar girdik, oynadık. Ve üstünden 12 saat gibi bir zaman dilimi geçti. Prenin ismini değişicektim Fakat minecraft.net e girmiyor. E-posta ve şifre yanlış diye bir bilgi alıyorum. Fakat dün şifreyi değiştikten sonra Google'nin şifre kayıt sistemine kayıt etmiştim şifreyi. Ama burda ise şifre yanlış diyor. Eski şifreyi, ondan önceki şifreye kadar denedim fakat olmuyor. Yardım ederseniz mutlu olurum

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Merhaba, hesap tarafınızca doğrudan Minecraft.net'ten mi satın alınmıştı?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Anlaşılan o ki şifre siz ya da başka birisi tarafından değiştirilmiş. Şifre sıfırlamayı denemiş miydiniz?

xCominG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Anlaşılan o ki şifre siz ya da başka birisi tarafından değiştirilmiş. Şifre sıfırlamayı denemiş miydiniz?
şifreyi ben değiştirdim ve şifremi kimse bilmiyor nasıl ya bide şifre sıfırlamak için eposta istiyor fakat e posta bana ait değil :(

Son düzenleme:

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Hesabın e-postası arkadaşınıza ait değil mi, ilk şifreyi değiştirmenizde nereden değiştirdiniz?

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Şifreniz yanlış ve e-posta adresi size ait değil ise o e-posta adresinin sahibi hesabı geri almış olabilir.

Eğer e-posta adresinin sahibi arkadaşınız ise onla konuşun. Eğer sahibini tanımıyorsanız, hesabı geri almanız biraz zor.

Hemen umutsuzluğa kapılmanıza gerek yok, belki şifreyi değiştirirken Caps Lock açık kalmıştır, genellikle öyle oluyor.